Resultaten Jeugd

12/2 Ned kampioenschappen 10 km Schoorl
32:49 Robin Honebecke (3e Ned junioren A)

17/12 Uitslagen decemberloop Peize

Uitslag estafette Peize 2016

 

Loper 1 Loper 2 Loper 3
Team Turbo

 

58.16 – 1e plaats

Sanne Niestijl

 

19.05

Charlot Jacobs

 

20.09

Bas van Delden

 

19.02

Team Onverschrokken

 

1.10.20 – 6e plaats

Ben Huddleton-Slater

 

 

Rutger van der Kooi Harry Honebecke

 

20.21

Team Metafysisch

 

1.18.33 – 10e plaats

Freddy Spreen Felix de Roo Sytze Tirion

 

22.05

Team Routine

 

1.21.30 – 11e plaats

Harro van Delden

 

28.13

Anouk Bleeker Cors v.d. Brink
Team Doldriest

 

1.06.52 – 4e plaats

Mats Kolkman

 

21.40

Jasper Baas

 

23.00

Evelien Honebecke

 

22.12

Team Onvermoed

 

1.12.07 – 7e plaats

Verolien Spreen

 

25.02

Alex Mendelts

 

23.08

Willem v.d. Pol

 

23.57

Team Charme

 

1.14.59 – 8e plaats

Brecht v.d. Pol

 

23.31

Liz van Koten

 

26.09

Pauline Moret

 

25.19

Team Porsche

 

1.17.48 – 9e plaats

Bente Jonkman

 

22.45

Berend Bruining

 

29.43

Rick Bruining

 

25.46

 

En zeker vermeldenswaardig:
Milou liep toch nog de wedstrijd mee, terwijl ze mee ging als begeleider. Tijd: 19.54. Tja niet zo gek dat het dan wat zwaar was…

Uitslagen Zuidlaardermarktloop 2016

2,2 km jongens 9-12 jaar:
Ruben Veen – 8.55 (11e plaats)

 

5km

Robin Honebecke -15.49 (2e plaats Msen)
Thies Eeltink – 18.29
Sanne Niestijl – 20.12 (2e plaats v10-16)
Charlot Jacobs – 20.20 (3e plaats V10-16)
Jasper Baas – 21.30 (10e plaats M10-16)
Marieke v.d. Brink 21.32 (9e plaats Vsen)
Evelien Honebecke – 23.12 (6e plaats V 10-16)
Alex Mendelts – 23.14
Daniël Veen – 23.33
Kamiel Both – 23.41
Bente Jonkman – 23.57 (7e plaats V10-16)
Rutger v.d. Kooi – 24.50
Brecht v.d. Poll – 25.02
Verolien Spreen 26.20
Roos-Marijn Kramer – 26.46
Felix de Roo – 28.37
Juul de Lange – 34.10

10 km:
Bas van Delden – 40.21
Sytze Tirion – 45.23
Milou de Vries 46.41 (5e VSEN)
Rick Bruinink – 1.02.34

 

Tijden 4 Mijl 2016

Naam Tijd Bijzonderheid
Robin Honebecke 20.35 PR, 5e Mannen junioren
Thies Eeltink 24.48 PR, 11e M13-18
Bas van Delden 25.20 PR
Sanne Niestijl 26.10 PR, 2e V13-18
Charlot Jacobs 26.47 PR, 1e V-12
Mats Kolkman 26.54 Debuut, ? M-12
Marieke v.d. Brink 27.38 6e V13-18
Sytze Tirion 28.51 PR
Philip Lankhorst 28.55
Milou de Vries 29.19
Jasper Baas 29.21 PR
Evelien Honebecke 29.45
Bente Jonkman 30.50
Ingrid Huizing 31.11
Daniël Veen 32.09
Alex Mendelts 32.25 PR
Ruben Veen 32.45 PR
Kamiel Both 32.48 PR
Timon Frieling 32.57
Rick Bruining 33.25
Brecht v.d. Poll 33.51 PR
Liz van Koten 33.56 Debuut
Ben Huddleton-Slater 34.31 PR
Sophia van der Schueren 34.35 Debuut
Verolien Spreen 34.42
Merein Frieling 34.50 PR
Rutger v.d. Kooi 34.53 PR
Roos van Meurs 36.07 Debuut
Felix de Roo 37.41
Jasmijn Ficci 39.35 Debuut
Eva van Meurs 41.11 PR
Juul de Lange 41.43 PR
Roos-Marijn Kramer 45.16

 

Uitslagen Cees Clement-cross Zondag 13 december 2015

Jongens pupillen – 1km:
Mats Kolkman -4.33 (5e plaats)
Kamiel Both – 4.39 (6e plaats)
Ben Huddleton Slater – 4.58 (8e plaats)

Meisjes pupillen – 1km:
Charlot Jacobs – 4.03 (1e plaats)

Jongens junioren C – 2km:
Daniël Veen – 8.56 (5e plaats)

Meisjes junioren C- 2 km:
Evelien Honebecke – 8.07 (5e plaats)
Sanne Niestijl – 8.34 (6e plaats)

Jongens junioren A:
Robin Honebecke – 20.47 (3e plaats)

Meisjes junioren A:
Marieke v.d. Brink – 17.37 (1e plaats)

Msen – 10 km:
Bas van Delden – 45.53 (4e plaats)

En voor bij de senioren:
Wendy Schuurman – 6km -31.34 (4e plaats)

 

Uitslagen Zuidlaardermarktloop

17 oktober 2015

 

2,2 km:Ruben VeenKamiel Both
Ben Huddleton Slater
Rutger v.d Kooi
9.179.29

10.42

10.42

12e plaats J9-12
21e plaats J9-1210e plaats J6-811e plaats J6-8
5 km jeugd:
Evelien HonebeckeBrecht v.d. PollDaniël VeenThies EeltinkAlex Mendelts
Marieke v.d. BrinkHannah Brugge
21.3425.36

22.58

18.35

24.33

21.23

25.04

2e plaats V10-1615e plaats V10-16

19e plaats M10-16

7e plaats MSEN

31e plaats MSEN

3e plaats VSEN

20e plaats VSEN

5 km volwassen/ouders:Wendy SchuurmanWilma Landstra

Mareen Groenewegen

23.3328.08

32.10

10 km jeugd:Bas van DeldenNanke v.d. Brink
Ingrid Huizing
44.4946.16

50.53

7e plaats VSEN

13e plaats VSEN

10 km volwassenen/ouders:Harry HonebeckeSjoerd Huinink

Adriaan Kesting
Bert Veen
James Huddleton Slater

40.4844.47

46.16

51.51

57.17

 

 

 

Resultaten 4 Mijl  

11 oktober 2015

Naam Tijd PR Bijzonderheden
Robin Honebecke 21.24 x
Thies Eeltink 25.28 x 16e jongens t/m 18
Sanne Niestijl 27.13 x 1e meisjes t/m 12
Marieke v.d. Brink 27.33 x 5 meisjes t/m 18
Bas van Delden 27.36 x
Philip Lankhorst 27.42 x
Evelien Honebecke 27.59 x 3e meisjes t/m 12
Daniël Veen 28.09 x
Charlot Jacobs 28:53 x 8e meisjes t/m 12
Sytze Tirion 29.33
Isabelle Semler 32.45
Ruben Veen 32.56 x
Timon Frieling 32.56
Jasper Baas 32.57 x Debuut
Kamiel Both 33.10 x
Hannah Brugge 33.52
Brecht v.d. Poll 33:56 x
Felix de Roo 33:56
Alex Mendelts 33.58
Jessica 34.16 x
Verolien Spreen 34.57
Rick Bruining 35.08
Merein Frieling 36.05
Mark Mendelts 37.08
Ben Huddleton-Slater 37.26 x
Rutger v.d. Kooi 37.28 x
Roos-Marijn Kramer 39.36 x Debuut
Eva van Meurs 41.28 x Debuut
Juul de Lange 48.38 x Debuut

Asserstadsloop – 5 km, 7 juni 2015:
Robin Honebecke: 16.09 (5e Msen)

Isabelle Semler: 21.07 (2e Vsen)

1km kidsrun:
Sanne Niestijl 3.17 (1e meisjes 9-12jaar)

Leeuwarden run – 5 km, 7 juni 2015:
Alex Mendelts – 24.57

5×5 estafette Stadskanaal, zaterdag 6 juni 2015

Team snelle meiden: 1.56.27 (1e jeugd, 4e overall):
Wies Kesting 22.34
Nanke v.d. Brink 23.07
Ingrid Huizing 24.40
Milou de Vries 23.52

Marieke v.d. Brink 22.12

Team Jonge Goden: 2.12.24 (2e jeugd):
Evelien Honebecke 24.37
Felix de Roo 28.39
Jarno Honebecke 21.07
Brecht v.d. Poll 28.16
Ruben Veen 29.48

Team Grijze Haren:2.02.53

Adriaan Kesting 22:43
Sytze Tirion 22:48
Harry Honebecke 24.49
Bert Veen 28.07
Adriaan Kesting 24.25

Team RHABB: 2.29.53
Rick Bruining 27.38
Harro van Delden 34.31
Anouk Bleeker 32.56
Berend Bruining 29.58
Bas van Delden 24.48

NK Cross Kerkrade – 18 januari 2015

Robin Honebecke – 4600m/jun. B – 16:21 (4e plaats!!)

Impala Cross Bakkeveen – 11 januari 2015

Carlot Jacobs – 800m/meisjespup. B – 3:50 (1e plaats)

Milou de Vries – jun B. – 9.46 (3e plaats)

Sylvestercross Soest-31 december 2014

Robin Honebecke – jun B. – 14.55 (8e plaats)

Kerstcross Oranjewoud:

Robin Honebecke – 4000m/jun.B – 14.10 (1e plaats)

Uitslag estafette Decemberloop Peize

Team Klassering Loper 1 tijd Loper 2 tijd Loper 3 tijd teamtijd
ATC 1 3e Nanke v.d. Brink 21:07 Evelien Honebecke 22:43 Wies Kesting 21:43 1:05:33
ATC 2 5e Cors v.d. Brink 21:00 Milou de Vries 22:04 Ingrid Huizing 29:42 1:12:46
ATC 6 6e Brecht v.d. Poll 27:20 Jessica Meijer 25:27 Sanne Niestijl 22:06 1:14:53
ATC 3 7e Ben Huddleton Slater 30:22 Daniël Veen 23:16 Bert Veen 24:16 1:18:04
ATC 8 8e Philip Lankhorst 22:47 Harro v. Delden 28:11 Alex Mendelts 27:09 1:18:07
ATC 5 9e James Huddleton Slater 26:15 Sytze Tirion 21:00 Menno van Delden 30:03 1:18:18
ATC 7 10e Rick Bruining 26:47 Felix de Roo 25:41 Henk Huizing 26:33 1:19:01
ATC 4 11e Rutger Westhuis 30:45 Ruben Veen 28:12 Harry Honebecke 22:12 1:21:09

9/11 VOV Loop Vries 5km

21:32 Sanne Niestijl (1e Vsen)

21:37 Wies Kesting 21:37 (2e Vsen 5km)

23:32 Carmen Coombs (4e Vsen)

25:38 Brecht van de Poll (5e Vsen)

25:42 Felix de Roo

26:46 Merein Frieling

31:11 Ben Huddleston Slater

2/11 Berenloop Terschelling

1200 meter Kidsrun – Sanne Niestijl – 1e plaats

5km – Alex Mendelts – 28:32

1/11 57e Plantsoenloop Groningen

1 km kidsrun:

Carmen Coombs – 3:59 (2e plaats)

2 km scholierenloop:

Carmen Coombs – 8:52 (4e plaats)

4 km scholierenloop:

Bente Jonkman – 19:39 (1e meisjes)

Felix de Roo – 20:58

Menno van Delden – 22:41

Rutger v.d. Kooi – 24:52

Ben Huddleton Slater – 25:04

18/10 Zuidlaardermarktloop 10km

59:09 Rick Bruining

18/10 Zuidlaardermarktloop 5km

21:44 Sytze Tirion

21:48 Marieke van den Brink

22:17 Daniël Veen

22:53 Milou de Vries

23:13 Evelien Honebecke

23:34 Nanke van den Brink

23:33 Philip Lankhorst

24:15 Alex Mendelts

24:16 Hannah Brugge

25:30 Ingrid Huizing

26:00 Felix de Roo

26:26 Bente Jonkman

2.2 km jongens:

Ruben Veen – 9.24 (18e)

2.2. km meisjes:

Sanne Niestijl – 8.53 (1e)

12/10 4 Mijl van Groningen 2014
Brecht v.d. Poll – 35:10 (PR)
Maia Coombs – 37:41 (PR)
Carmen Coombs – 30:49 (PR)
Evelien Honebecke – 29:39
Wies Kesting – 30:30
Nanke v.d. Brink – 28:55 (PR)
Marieke v.d. Brink – 30:44
Thies Eeltink – 27:05
Ingrid Huizing – 34:05
Hannah Brugge – 32:05
Milou de Vries – 29:17
Daniël Veen – 28:13 (PR)
Philip Lankhorst – 29:33 (PR)
Myrte Wiekel – 37:20
Isa Schade – 37:21
Rick Bruining – 36:31
Merein Frieling – 39:05
Timon Frieling – 33:12
Felix de Roo – 33:44 (PR)
Sytze Tirion -28:55 (PR)
Isabelle Semler – 32:57
Kamiel Both – 41:57 (debuut)
Sanne Niezijl – 28:34 (debuut)
Alex Mendelts – 33:56 (debuut)
Gijs Praat – 52:26
Ruben Veen – 35:06 (debuut)
Rutger v.d. Kooi – 42:20 (debuut)
Ben Huddleton-Slater – 46:39 (debuut)

 

28/9 RunForestRun  Gasselte Estafette 24,75 km
2e   Team ATC’75 jeugd 3  Paterswolde  24:32  23:28  18:25  13:58  21:25  25:36  2:07:24
3e   Team ATC’75 jeugd 4  Paterswolde  22:34  23:36  24:13  18:45  22:16  17:20  2:08:44
4e   Team ATC’75 jeugd 1  Paterswolde  22:50  20:53  19:34  24:40  23:10  18:08  2:09:15
6e   Team ATC’75 jeugd 5  Paterswolde  24:02  18:17  24:23  24:50  19:14  22:44  2:13:30
12e  Team ATC’75 jeugd 2  Paterswolde  28:01  19:24  19:08  30:05  26:01  18:45  2:21:24

Team 1: km tijd totaaltijd km/h
Ingrid Huizing 4,75 0:22:50 0:22:50 12,5
Alex Mendelts 4 0:20:53 0:43:43 11,5
Evelien Honebecke 4 0:19:34 1:03:17 12,3
Menno van Delden 4 0:24:40 1:27:57 9,7
Felix de Roo 4 0:23:10 1:51:07 10,4
Adriaan Kesting 4 0:18:08 2:09:15 13,2
Team 2:
Brecht v.d. Poll 4,75 0:28:01 0:28:01 10,2
Daniël Veen 4 0:19:24 0:47:25 12,4
Wies Kesting 4 0:19:08 1:06:33 12,5
Rutger 4 0:30:05 1:36:38 8,0
Ben Huddleton 4 0:26:01 2:02:39 9,2
Harry Honebecke 4 0:18:45 2:21:24 12,8
Team 3:
Hannah Brugge 4,75 0:24:32 0:24:32 11,6
Merein Frieling 4 0:23:28 0:48:00 10,2
Nanke v.d. Brink 4 0:18:25 1:06:25 13,0
Robin Honebecke 4 0:13:58 1:20:23 17,2
Bert Veen 4 0:21:25 1:41:48 11,2
Berend Bruining 4 0:25:36 2:07:24 9,4
Team 4:
Marieke v.d. Brink 4,75 0:22:34 0:22:34 12,6
Thies Eeltink 4 0:23:36 0:46:10 10,2
Ruben Veen 4 0:24:13 1:10:23 9,9
Marieke v.d. Brink 4 0:18:45 1:29:08 12,8
Carmen Coombs 4 0:22:16 1:51:24 10,8
Thies Eeltink 4 0:17:20 2:08:44 13,8
Team 5:
Timon Frieling 4,75 0:24:02 0:24:02 11,9
Sytze Tirion 4 0:18:17 0:42:19 13,1
Milou de Vries 4 0:24:23 1:06:42 9,8
Kamiel Both 4 0:24:50 1:31:32 9,7
Sanne Niezijl 4 0:19:14 1:50:46 12,5
James Huddleton Slater / Anouk Bleeker 4 0:22:44 2:13:30 10,6

13/9 voor uitslagen van de Veluweloop klik hier

5/9 Corsorun Eelde 5km

16:23 Robin Honebecke 1e

22:27 Marieke v.d. Brink

22:42 Nanke van den Brink (1e Vsen op de 5 km)

24:49 Milou de vries

30:51 Brecht v.d Poll

22/3 Leekster Lenteloop 5,2 km
17:36 Robin Honebecke (2e)
22:28 Wies Kesting
22:45 Milou de Vries
22:48 Marieke
23:33 Nanke van den Brink
24:23 Evelien Honebecke
28:56 Felix de Roo
29:33 Brecht van de Poll
31:05 Harro van Delden

19/1 Broekstreker Veldloop te Ekehaar

Estafette 4*100m bassischooljeugd
Jeugdteam ATC’75 1e plaats! Team bestond uit Daniël Veen, Ubo Jeuring, Evelien Honebecke en Wies Kesting.

Jongens categorie groep 7 en 8:
Plaats 2: Ubo Jeuring, 7: 53
Plaats 4: Daniël Veen, 8:12

Meisjes categorie groep 7 en 8:
Plaats 1: Wies Kesting, 7:37
Plaats 2: Evelien Honebecke, 7:56

3020m – meisjes VO t/m 14 jaar:
Plaats 1: Nanke van den Brink, 14:32

5610m – jongens VO 15 t/m 17 jaar:
Plaats 1: Robin Honebecke, 21:04

14/12 Uitslag Estafette Decemberloop Peize

3×5 km

Etappe 1 tijd Etappe 2 tijd Etappe 3 tijd Eindtijd team
Milou de Vries 21.20 Marieke v.d. Brink 21.51 Ingrid Huizing 23:49 1:07:00
Wies Kesting 20:30 Nanke v.d Brink 23:51 Evelien Honebecke 23:11 1:07:32
Isabel Semmler 23:00 Ubo Jeuring 22:50 Johan Jeuring 23:40 1:09:30
Felix de Roo 26:11 Harry Honebecke 20:09 Menno van Delden 28:01 1:14:21
Carmen Coombs 26:40 Sytze Tirion 22:40 Bert Veen 27:01 1:16:21
Daniël Veen 21:20 Merein Frieling 26:40 Harro van Delden 28:51 1:16:51
Henk Huizing 24:40 Timon Frieling 29:30 Brecht v.d. Poll 27:41 1:21:51

17/11 Ahlers veldloop Coevorden 1 km
4:20  Wies Kesting (1e m 10 t/m 12 jaar)
4:29 Ubo Jeuring (2e j 10 t/m 12 jaar)

9/11 Vios cross Hollandseveld 1 km
3:47 Wies Kesting (1e jm 9 t/m 11 jaar)

2/11 Plantsoenloop Groningen
2 kilometer scholierenloop:
9:55 Carmen Coombs  (4e plaats)
10:57 Maia Coombs  (16e plaats)

4 kilometer scholierenloop:
18:02 Daniël Veen  (5e)
22:07 Felix de Roo  (31e)

4 kilometer wedstrijdloop:
17:19 Milou de Vries  (11e)
17:47 Marieke v.d. Brink  (12e)

27/10 VOV run Vries
Kidsrun:
Wies Kesting 1e meisjes 9-12 jaar

5km: mannen:
23:50 Ubo Jeuring
25:18 Timon Frieling
28:22 Felix de Roo
30:21 Merein Frieling
5 km: meisjes:
27:19 Wies Kesting
28:54 Isa Schade
35:03 Floor Koopman

26/10 AVD-cross Dwingeloo:
Meisjes pupillen A:
3:59 Wies Kesting (4e)
4:09 Evelien Honebecke (6e)
Meisjes junioren C:
9:32 Milou de Vries (5e)
9:41 Marieke v.d. Brink (7e)

Jongens junioren C:
11:55 Robin Honebecke (1e)

13/10 4mijl Groningen
22:04 Robin Honebecke  PR
26:56 Thies Eeltink  PR
28:04 Milou de Vries  PR
28:34 Wies Kesting  PR
28:38 Ubo Jeuring  debuut
28:49 Daniël Veen  debuut
28:53 Marieke v.d. Brink PR
29:18 Evelien Honebecke  PR
29:44 Nanke v.d. Brink PR
30:03 Ingrid Huizing  PR
32:22 Timon Frieling  PR
32:38 Hannah Brugge
33:50 Carmen Coombs  debuut
34:16 Philip Lankhorst  PR
35:30 Beate Kluindersma
35:46 Rick Bruining
36:09 Felix de Roo  PR
36:20 Isa Schade  PR
36:24 Myrte Wiekel  PR
36:39 Menno van Delden
36:59 Merein Frieling
37:07 Brecht v.d. Poll  debuut
37:07 Marlène Hermann  debuut
38:44 Birgit de Lange
40:39 Nicolas van Leer  PR
41:28 Ole Hermann  debuut
41:53 Maia Coombs  debuut
42:11 Rick Wang  debuut
45:14 Floor Koopman  PR

15/6 Hunzerun Annen 5km
31:31 Felix de Roo

25/5 Marsdijkrun Assen:
Meisjes t/m 9 jaar – 1 km:
Brecht v.d. Poll – 4.47 (5e plaats)
Meisjes t/m 12 jaar – 1500m:
Wies Kesting – 6.14 (2e plaats)
Jongens t/m 12 jaar-1500 m:
Jarno Honebecke 5.33 (1e plaats)

5 km heren:
Robin Honebecke – 16.45 (2e plaats Msen)
Sytze Tirion -22.28
Menno van Delden – 26.00
Philip Lankhorst – 26.00

5km Dames:
Nanke v.d. Brink -22.12 (2e plaats Vsen)
Evelien Honebecke -22.30 (4e plaats Vsen)

7,5 km heren:
Thies Eeltink -33.09 (1e plaats Msen)

13/1 Cross in Bakkeveen:

MPA2:
Wies Kesting -3:18 (6e)
Evelien Honebecke – 3:36 (8e)

MD2:
Nanke v.d. Brink – 4:49 (8e)

JD2:
Jarno Honebecke – 4:27 (9e)

MC:
Milou de Vries -9:03 (3e)
Marieke v.d. Brink -9:04 (4e)

JC:
Robin Honebecke – 7:36 (2e)

24/11 Intersport Superstore Roden Cross te Norg
Meisjes 8-9 jaar:
Isa Lente Schade – 4:46 (2e plaats)

Meisjes 10-12 jaar:
Wies Kesting – 6:21 (3e plaats)

Meisjes 13-15 jaar:
Marieke v.d. Brink – 7:30 (1e plaats)
Milou de Vries – 7:37 (2e plaats)

24/11 NK Cross- Warandeloop in Tilburg
Jongens C – 2e jaars – 2800 meter:
Robin Honebecke – 9:34 (7e overall, 4e NL)

Jongens D – 2e jaars – 1700 meter:
Jarno Honebecke – 6:35

Meisjes pupillen A 2e jaars – 1200 meter:
Evelien Honebecke – 4:52

11/11 Running Center Cross in Leeuwarden
Meisjes D2
Nanke v.d. Brink – 3:50 – 7e plaats
Meisjes C:
Marieke v.d. Brink – 7:54 – 3e plaats
Milou de Vries – 7:56 – 5e plaats
Jongens D2:
Jarno Honebecke – 3:53 – 7e plaats
Jongens C
Robin Honebecke – 6:59 – 2e plaats

3/11 Plantsoenloop Groningen
Jongens t/m 12 jaar – 1 km:
Patrick Philips – 3:43 (4e plaats)

4Km:
Timon Frieling – 23:38
Felix de Roo – 24:40
Menno van Delden – 26:15

4km dames – recreatieloop:
Nanke v.d. Brink – 19:56 (6e)
Wies Kesting – 23:22
Isa Schade – 24:42

4km dames – wedstrijdloop:
Marieke v.d. Brink – 17:45 (8e)
Milou de Vries – 17:46 (9e)

AVD Cross Dwingeloo – 27 oktober 2012
Meisjes pupillen A: Evelien Honebecke – 4.30 (4e)
Meisjes junioren D: Milou de Vries – 6.30 (7e)
Meisjes junioren C: Marieke v.d. Brink – 9.42 (10e)
Jongens junioren C: Robin Honebecke – 12:35 (6e)AVD Cross Dwingeloo – 27 oktober 2012
Meisjes pupillen A: Evelien Honebecke – 4.30 (4e)
Meisjes junioren D: Milou de Vries – 6.30 (7e)
Meisjes junioren C: Marieke v.d. Brink – 9.42 (10e)
Jongens junioren C: Robin Honebecke – 12:35 (6e)

20/10 Jedermannlauf 6,0k
28:27 Thies Eeltink

14/10 4mijl van Groningen 6,4k
Milou de Vries – 28:34
Rick Bruining – 35:24
Thies Eeltink – 28:35
Ingrid Huizing – 32:23
Sytze Tirion – 30:34
Marieke v.d. Brink – 30:39
Robin Honebecke – 24:47
Hannah Brugge – 31:47
Nanke v.d. Brink – 31:52
Felice Berghuis – 39:28
Evelien Honebecke 30:20
Menno van Delden – 47:14
Celeste Berghuis – 34:56
Jarno Honebecke – 28:12
Philip Lankhorst – 35:09
Bram Hadders – 39:04
Wies Kesting – 40:04
Felix de Roo – 38:46
Timon Frieling – 32:47
Jeroen Copper – 37:49
Bas van Delden – 29:17
Berber Stuit – 48:51
Floor Koopman – 47:13
Isa Schade – 40:54
Myrthe Wiekel – 40:08
Sterre Wolters – 34:00
Patrick Philips – 29:54

Uitslagen Stadsparkloop Estafette – 22 april 2012

Etappes: 4 km – 3 km -3km – 3km -3km (totaal 16 km)

Adriaan Kesting 15:40
Cors v.d. Brink 12:12
Henk Huizing 13:40
Hans Eeltink 12:47
Harry Honebecke 11:55
totaal tijd 1:06:14

1e plaats mannen

Thies Eeltink 17:03
Marieke v.d. Brink 13:17
Rick Bruining 14:56
Ingrid Huizing 15:08
Robin Honebecke 10:58
totaal tijd 1:11:22
Milou de Vries 17:17
Nanke v.d. Brink 14:30
Mischa de Vries 13:31
Evelien Honebecke 14:09
Jarno Honebecke 12:46
totaal tijd 1:12:12

1e plaats jeugd t/m 12 jaar

Bas Van Delden 18:39
Niels Koning 14:41
Patrick Philips 14:26
Adriaan Kesting 12:43
Sjoerd Huinink 12:28
totaal tijd 1:12:58
Marit v.d Schaaf 17:30
Huub v.d. Brink 11:05
Birgit de Lange 16:27
Hannah Brugge 13:51
Philip Lankhorst 15:33
totaal tijd 1:14:26
Dianne Siegers 18:27
Mareen Groenwegen 17:34
Anouk Bleker 17:04
Carin Honebecke 18:59
Jolanda De Vries 13:06
totaal tijd 1:25:09

2e plaats vrouwen

Felix de Roo 22:34
Jarmo Wals 16:56
Myrthe Wiekel 17:22
Wies Kesting 17:26
Sanne Wals 16:49
totaal tijd 1:31:07
Harro van Delden 19:40
Bram Hadders 17:27
Kevin Wals 17:47
Menno van Delden 21:07
Berend Bruining 16:52
totaal tijd 1:32:53

9/4 Klap tot Klaploop Stadskanaal 5K
18:31 Robin Honebecke
20:04 Harry Honebecke
20:57 Jarno Honebecke
22:33 Evelien Honebecke

Eindklassement Crosscircuit in hun eigen klasse:
Evelien Honebecke –  4e plaats
Nanke v.d. Brink – 13e plaats
Milou de Vries – 3e plaats
Jarno Honebecke – 5e plaats
Marieke v.d. Brink – 5e plaats
Robin Honebecke -9e plaats

12/2 Cross te Appelscha.
950 meter
Meisjes pupillen C:
Evelien Honebecke – 3.32 (4e)

Jongens D2:
Jarno Honebecke 3.16 (4e)

Meisjes D2:
Nanke v.d. Brink – 3.57 (13e)

Meisjes D1:
Milou de Vries 3.21 (3e)

1900 meter: Meisjes C:
Marieke v.d. Brink 7.10 (4e)
Jongens C:
Robin Honebecke – 6.21 (9e)

22/1 Zac Freudenburgcross Groningen
meisjes Junioren D – 1400 meter
Milou de Vries – 6.04 (2e plaats)

jongens Junioren D – 1400 meter
Jarno Honebecke – 6.09 (6e plaats)

Jongens Junioren C – 1800 meter
Robin Honebecke – 7.06 (2e plaats)

15/1 Running Center Cross Bakkeveen
MEISJES PUP A1
5e Evelien Honebecke    3:51

MEISJES D1
16e Nanke van den Brink 4:47

MEISJES D2
3e Milou de Vries       3:43

JONGENS D1
7e Jarno Honebecke      3:47

MEISJES C
5e Marieke van den Brink 7:26

JONGENS C
8e Robin Honebecke     7:04

11/12 Running Center Cross Circuit Steenwijk
MEISJES PUP A1 800m
3e Evelien Honebecke    3:03

JONGENS PUP. A1 800m
5e Marijn de Vroedt     3:08

MEISJES D1 1km
11e Nanke van den Brink 4:51

MEISJES D2 1km
3e Milou de Vries       4:13

JONGENS D1 1km
6e Jarno Honebecke      4:06

MEISJES C 2km
6e Marieke van den Brink8:15

JONGENS C 2km
10e Robin Honebecke     7:32

13/11 Running Center Cross Circuit Leeuwarden
Meisjes pupillen A:
Evelien Honebecke 3.21 – 1e plaats

Meisjes D1:
Nanke v.d. Brink 4.52 – 12e plaats

Meisjes D2:
Milou de Vries 4.20 – 3e plaats

Jongens D1:
Jarno Honebecke 4.15 – 5e plaats

Meisjes C:
Marieke v.d. Brink 7.02 -6e plaats

Jongens C:
Robin Honebecke 8.37 -8e plaats

5/11 Plantsoenloop Groningen 4K
18:11 Marieke van den Brink
18:30 Sytze Tirion
18:37 Milou de Vries
18:41 Bas van Delden
21:32 Nanke van den Brink
21:45 Philip Lankhorst
21:59 Gertjan Lankhorst
22:03 Harro van Delden
23:29 Celeste Berghuis
27:09 Felix de Roo

5/11 Plantsoenloop Groningen 2K
09:27 Marijn de Vroedt

5/11 Plantsoenloop Groningen 1K
03:52 Milou de Vries (4e)
04:34 Sanne Wals (10e)
04:37 Terrence Hazenberg (10e)
04:59 Marlijn Bakker (8e)

29/10 AVD cross
Jongens junioren D:
7:51 Robin Honebecke  (3e)

15/10 Zuidlaardermarktloop
2,2 km – jeugdloop:
Jongens 6-8 jaar:
Terrence Hazenberg – 13:28
Felix de Roo – 13:29

Meisjes 6-8 jaar:
Evelien Honebecke – 10:42 (1e plaats)

Jongens 9-12 jaar:
Jarno Honebecke – 8:51 (2e plaats)

Meisjes 9-12 jaar:
Milou de Vries – 9:29 (2e plaats)
Sanne Wals – 11:59
Marieke Jager 12:17

5 km – heren:
Robin Honebecke – 19:31
Cas Vonk – 21:47
Sytze Tirion – 23:36
Rick Bruining – 25:19
Philip Lankhorst – 26:26

5 km – dames:
Marieke v.d. Brink – 23:34
Verolien SPreen – 24:43
Hannah Brugge – 25:26
Ingrid Huizing – 25:27
Nanke v.d. Brink – 25:32

9/10 4mijl Groningen
Jongens:
27:03 Robin Honebecke
28:25 Jarno Honebecke (PR)
28:57 Thies Eeltink
30:07 Sytze Tirion (PR)
30:07 Cas Vonk
33:57 Rick Bruining (PR)
34:28 Philip Lankhorst(PR)
38:12 Timon Frieling (PR)
38:49 Jeffrey Rozema(PR)
40:06 Jarmo Wals (debuut)
41:48 Terrence Hazenberg (debuut)
42:11 Felix de Roo (debuut)
44:50 Patrick Rozema
45:02 Menno van Delden
46:24 Bram Hadders

Meisjes:
29:55 Milou de Vries (PR)
29:55 Marieke v.d. Brink (PR)
31:29 Verolien Spreen (PR)
31:43 Angela Kat (PR)
32:22 Ingrid Huizing (PR)
33:11 Hannah Brugge (PR)
33:12 Nanke v.d. Brink (PR)
33:34 Evelien Honebecke  (debuut)
34:34 Sanne Wals (PR)
35:44 Marlijn Bakker (PR)
35:03 Denise Top (PR)
36:02 Celeste Berghuis
38:31 Birgit de Lange (PR)
40:07 Marieke Jager(PR)
49:28 Wies Kesting (debuut)

28/5 – Winkelrijk Marsdijk Run in Assen

500 meter jongens:
Terrence Hazenberg – 2.00 (1e plaats)
Felix de Roo – 2.28 (8e plaats)

500 meter meisjes:
Marlijn Bakker – 2.01 (2e plaats)

21/5 – Run van Gieten:
2400 meter: Emma Verkaaik – 9.08 (1e plaats)

14/5 – Hunzerun in Annen:
1 km Jongens:
Terrence Hazenberg – 4.55
Felix de Roo – 6.08
Meisjes:
Marlijn Bakker 5.04

2km: Meisjes
Emma Verkaaik  – 7.51 (1e plaats)
Milou de Vries – 8.21 (2e plaats)
Verolien Spreen – 8.46 (3e plaats)
Sanne Wals – 9.17 (6e plaats)

4 Mijl:
Emma Verkaaik – 31.03  (3e plaats)

Voor uitslagen stadsparkestafette klik hier en voor de groepsfoto klik hier.

17/4 Cascaderun
Hannah Brugge – 5 mijl – 41.40

3/4 Halve van Hengelo
Emma Verkaaik – 5 km – 21.34

26/3 Leekster Lente loop
Verolien Spreen – 5 km -24.31

Einduitslag Fries crosscircuit:
Nanke v.d. Brink   – 14e plaats meisjes pupillen A2
Milou de Vries     –  4e plaats meisjes D1
Marieke v.d. Brink –  3e plaats meisjes D2

13/2 Cross Appelscha
Nanke v.d Brink   – 900m – 4.08 (14e)
Milou de Vries    – 900m – 3.18 (3e)
Marieke v.d Brink – 900m – 3.33 (7e)

23/1 Zac Freudenbergcross
Milou de Vries  – 1400 meter – 6.00 (1e plaats)
Robin Honebecke – 1400 meter – 5.27 (1e plaats)

9/1 Cross in Bakkeveen
800 meter
3.59 Nanke v.d. Brink  (14e)
1000 meter
3.42 Marieke v.d. Brink (3e)
1300 meter
5.02 Milou de Vries  (3e)

12/12 Cross in Steenwijk
800m:
3.27 Nanke v.d. Brink (14e)
1000m
4.06 Yönten Staal (4e)
4.18 Marieke v.d. Brink (4e)
4.28 Milou de Vries (5e)

14/11 Cross Leeuwarden

800m:
4:07 Nanke v.d. Brink (11e)

1000m:
4:27 Yonten Staal  (4e)
4:53 Marieke v.d. Brink  (3e)
5:05 Milou de Vries (6e)

6/11 Plantsoenloop Groningen
1 kilometer:
5.33.8 Felice Berghuis  (3e meisjes 8 jaar)
4.55.2 Celeste Berghuis (8e meisjes 10/11 jaar)
2 kilometer:
8.52.7 Cas Vonk
4 kilometer:
24.12 Philip Lankhorst
18.41 Milou de Vries
18.52 Marieke v.d. Brink
20.02 Nanke v.d. Brink
20.25 Angela Kat
20.46 Ingrid Huizing
21.22 Sanne Wals

16/10  Zuidlaardermarktloop
2,2 km
8:49  Yonten Staal
9:56  Milou de Vries
10:06 Hannah Brugge
12:33 Evelien Honebecke
12:46 Marieke Jager
13:26 Marlijn Bakker

5 km:
22:24 Cas Vonk
23:00 Thies Eeltink
24:23 Marieke v.d. Brink
24:23 Sytze Tirion
24:31 Pien Rawee
25:28 Verolien Spreen
25:52 Angela Kat
26:20 Nanke v.d. Brink
27:42 Philip Lankhorst
28:44 Celeste Berghuis
30:37 Felice Berghuis

10 km:
45:21 Robin Honebecke

10/10 4-Mijl Groningen
26.57 Robin Honebecke
27.57 Yonten Staal
28.46 Emma Verkaaik
29.17 Thies Eeltink
30.05 Cas Vonk
30.11 Marieke v.d. Brink
30.42 Milou de Vries
31.13 Teun de Vries
32.21 Verolien Spreen
33.30 Hannah Brugge
33.32 Ingrid Huizing
33.32 Nanke v.d. Brink
34.47 Celeste Berghuis
35.02 Angela Kats
35.02 Leonie Jager
35.27 Sanne Wals
35.45 Philip Lankhorst
35.54 Sytze Tirion
36.26 Rick Bruining
39.31 Felice Berghuis
40.56 Jeffrey Rozema
41.06 Patrick Rozema
42.45 Birgit de Lange
45.28 Marlijn Bakker
46.35 Klaas Nijenhuis

11/9 Veluweloop 5,9k
29:16 Marieke v.d. Brink

4/9 Annermarktloop
1km:
5:27 Marlijn Bakker

2km:
8:23  Emma Verkaaik  (1e meisjes 10 t/m 12 jaar)
8:39  Hannah Brugge  (2e meisjes 10 t/m 12 jaar)
8:41  Milou de Vries (3e meisjes 10 t/m 12 jaar)
9:32  Ingrid Huizing
10:03 Celeste Berghuis
10:08 Sanne Wals
11:24 Birgit de Lange
11:24 Gea Nijenhuis

4 Mijl:
31:30 Thies Eeltink
36:59 Sytze Tirion
38:42 Verolien Spreen

29/8 VOV Run Vries 2,5k
13:01 Sanne Wals
29/8 VOV Run Vries 5k
21:17 Robin Honebecke
29:03 Celeste Berghuis

3/7 Oldewierdenloop in Opende 6,3k
27:20 Robin Honebecke (2e)
30:48 Emma Verkaaik (3e)
30:56 Sytze Tirion
31:10 Marieke v.d. Brink

3/7 Oldewierdenloop in Opende 1k
3:34 Rick Bruining (1e)
3:43 Leonie Jager(1e)
3:52 Angela Kat
3:53 Milou de Vries
3:53 Pien Rawee
4:01 Ingrid Huizing
4:47 Gea Nijenhuis
6:28 Nanke v.d Brink

19/6  Run van Gieten

Scholieren 16oom
0:05:53  Emma Verkaaik

Jeugd 5k
00:23:26  Marieke v.d. Brink
00:23:50  Milou de Vries
00:24:56  Nanke v.d. Brink