Uitslagenlijst

8/7 Berenkuil Omloop Grolloo 10 km wedstrijd
33:48 Robin Honebecke (1e MSEN)
41:28 Thies Eeltink

8/7 Berenkuil Omloop Grolloo 10 km trimloop
42:09 Harry Honebecke (1e)
49:22 Milou de Vries
51:22 Henk Huizing
53:03 Ingrid Huizing
53:03 Sjoerd Huinink
53:32 Daniël Veen
55:07 Rick Bruining
56:06 Bert Veen

8/7 Berenkuil Omloop Grolloo 4 mijl trimloop
25:54 Sanne Niestijl (2e)
28:56 Charlot Jacobs
29:01 Mats Kolkman
29:05 Evelien Honebecke
29:17 Jasper Baas
30:15 Alex Mendelts
31:26 Stef Mertens
31:40 Bente Jonkman
31:46 Rick Mertens
33:10 Felix de Roo
34:12 Ruben Veen
34:11 Brecht van de Poll
34:21 Rob Bakker
34:21 Wisse Janmaat
34:24 Amber Poels
34:26 Wies Kesting
35:33 Rutger van der Kooi
36:41 Merel Blomsma
36:42 Eva van Meurs
38:24 Marlijn Bakker
38:24 Ada Berghuis
38:57 Verolien Spreen
40:48 Anouk Bleker
40:59 Sophia van der Schueren
41:02 Cors van den Brink
42:24 Marieke van den Brink
42:24 Juul de Lange
59:09 Elzo de Lange

8/6 Oethoester loop Uithuizen 10km
43:13 Ben Timmer (3e M40)

1/7 Steeds Beter Run Eelde 10km
51:26 Henk Strengers
52:32 J H van Dijk
55:56 Ina van Es
1/7 Steeds Beter Run Eelde 5km
25:22 Anouk Haaijema (1e V)
26:05 Reina Haaijema (2e V)
27:35 Inge Schellekens (3e V)

24/6 Univé Stadsloop Appingedam 10km
44:05 Michael Zereagabr

11/6 Ladiesrun Groningen 10 km
53:13 Berber de Roos (3e V35)

 

10/6 Scania Zwolse Halve Marathon 21,1 km
01:29:21 Hans Coenraads
01:40:22 Erwin Folkerts
01:40:57 Hans van Mossevelde
02:00:04 Douwe Iedema
02:12:48 Ronald Meijboom

8/6 Xrun Harkstede 21,1km
1:44:22 Jan Hiemstra
1:57:51 Henk Strengers

8/6 Xrun Harkstede 10km
44:00 Henk Jan Scheepers
49:52 Greetje Buist

14/5 Maasmarathon Visé 42,2 km
3:43:15 Hermen Grasman

 

13/5 Run van Gieten 10 km
46:51 Peter de Vries
52:30 Jan Hein van Dijk

 

13/5 Run van Gieten 25 km
2:09:45 Francine Beckers
2:09:45 Johan Jeuring
2:12:00 Henk Strengers

 

13/5 Run van Gieten 50 km
4:50:45 Albert Heikens

 

23/4 Marathon van Hamburg 42,2km
3:27:56 Hanneke van de Velde

 

23/4 Marathon van Enschede 42,2km
3:24:00 Hans Gellekink

 

23/4 Marathon van Wenen 42,2km
03:59:49 Greetje Buist
04:04:16 Hans Eeltink

 

17/4 De Zestig van Texel 120km
12:44:43 Albert Heikens
17/4 De Zestig van Texel 60km
6:02:50 Ben Timmer

 

17/4 Boston Marathon 42,2km
04:16:07 Jan Hiemstra

 

10/4 NN Marathon Rotterdam 42,2km
4:04:21 K Meijer
4:14:56 Jan Hein van Dijk
4:23:44 Michael Albers
4:40:34 Bert-Jan Bussemaker
4:58:05 Gerda Broekema

 

9/4 Cascaderun Hoogeveen 10 mijl (16,1km)
1:27:45 Berber de Roos

 

8/4 Semslinieloop Annerveenschekanaal 8,8km
47:17 Inge Schellekens

 

25/3 16e Runnersworld Astrea Run Groningen 21,1km
1:28:57 Ronald Meijboom
1:42:07 Hermen Grasman

 

25/3 Univé Leekster Lente Loop Leek 21,1km
1:38:14 Hanneke van de Velde (2e V45)
1:38:49 Titus Hensen
1:52:31 Douwe Iedema

 

25/3 16e Monnikenloop Schiermonnikoog 16,1km (10 mijl)
1:30:39 Lars van Dijk

 

25/3 16e Monnikenloop Schiermonnikoog 10km
1:01:11 Marjolein Luiken
1:10:35 Wilma Landstra

 

18/3 16e Dokkum Bonifatiusloop, Dokkum 10km
41:31 Jouke-Atze Posthumus

 

11/3 Halve Marathon van Haren 21,1km
01:25:06 Kees Groenendijk
01:30:50 Kim Meijer
01:32:48 Ronald Meijboom
01:36:35 Hanneke van de Velde (2e V50)
01:40:25 Francine Beckers
01:41:24 Titus Hensen
01:41:27 Hans van Mossevelde
01:45:03 Bert Geertsma
01:45:47 Greetje Buist
01:46:06 Paul Bosma
01:48:08 Douwe Iedema
01:48:09 Henk Strengers
01:51:23 Leonard Hordijk
01:53:09 Renger Tiessen
01:55:41 Peter de Vries
01:55:42 Berber de Roos
01:57:46 Ester Nicolai
02:02:34 Pauline Moret
02:03:10 Tamara Klarenbeek
02:05:57 Gerda Broekema
02:06:11 Rick Bruining
02:13:20 Inge Schellekens
02:13:21 Ina van Es
02:19:59 Eric Krohne
02:25:10 Richarda Hoeve
02:27:32 Harma Wesselink

 

11/3 Halve Marathon van Haren 12,3km
00:50:03 Thies Eeltink
01:09:48 Nina van der Veen
01:09:58 Henk Stoevenbelt
01:17:29 Berend Bruining
01:17:30 Elzo de Lange
01:31:14 Kees Langeveld

 

11/3 Halve Marathon van Haren 5km
15:47 Robin Honebecke (1e M)
22:36 Corrine van der Meer (3e V)
30:52 Harro van Delden

 

5/2 Midwinter marathon Asselronde Apeldoorn 25km
1:45:34 Kees Groenendijk
1:56:12 Ronald Meijboom
1:57:03 Hermen Grasman
1:57:32 Erwin Folkerts
1:58:50 Jan Doorduin
1:59:06 Hanneke van de Velde
1:59:15 Hans van Mossevelde
2:08:05 Bert Geertsma
2:08:43 Greetje Buist
2:09:19 Ben Timmer
2:09:57 Hans Eeltink

 

4/2 Blaauwbekmarathon, Blauwestad 42,2km
03:34:12 Albert Heikens

 

4/2 Blaauwbekmarathon, Blauwestad 21,1km
1:55:14 Henk Strengers
1:58:25 Ina van Es

 

29/1 Arnoud Magnin Wintercross Schipborg 8km
44:18 Corrine van der Meer

 

22/1 Groene 4 Mijl Groningen 6,4km
31:02 Mark van Mossel
34:10 Gea Kleiker
34:16 Henk Stoevenbelt
49:29 Jefta van Ingen Schenau

 

8/1 Egmond Halve Marathon 21,1km
1:41:38 Rogier Braak
———————————————————————————————————–
2016
31/12 Oudejaarsloop Blijham 21,1km
01:35:48 Hans Gellekink
01:37:57 Jan Hiemstra (2e M55)
01:39:53 Gert Jan Stroetinga
01:45:02 Greetje Buist
01:55:35 Aleid Busser
01:55:36 Adrian Wadham
17/12 AdventureRun Ameland 21,1km
1:41:09 Hans Gellekink
1:52:55 Jan Ubels
1:58:35 Peter van Ooijen
17/12 AdventureRun Ameland 10km
46:45 Jan Hiemstra
54:07 Ina van Es
1:02:29 Ester Westenbrink17/12 Decemberloop 15 km Peize
1:11:00 Sjoerd Huinink
17/12 Decemberloop 10 km Peize
46:49 Corrine van der Meer
51:14 Berber de Roos
6/11 Herfstcross Norg 9km
36:14 Kees Groenendijk (2e M50)
37:45 Henk Olijve (2e M60)
41:06 Henk-Jan Scheepers
52:20 Bob Copper19/11 Sinterklaasloop Scheemda 10km
39:26 Henk Olijve (2e M60)
13/11 VOV run Vries 10km
33:17 Robin Honebecke (3e sen)
39:21 Henk Olijve (2e M60)
42:02 Harry Honebecke
42:21 Erwin Folkerts
47:53 Greetje Buist (1 V50)
49:23 Bert Jan Bussemaker
49:41 Fre van Rein
49:55 Jan Hein van Dijk
50:55 Ina van Es
57:13 Inge Schellekens
57:49 Jan Hiemstra
57:49 Eric Krohne
13/11 VOV run Vries 5km
27:01 Anna Cornelis
6/11 New York Marathon 42,2 km
3:44:59 Hans van Mossevelde
6/11 Berenloop West-Terschelling 42,2 km
3:17:41 Albert Heikens
6/11 Berenloop West-Terschelling 21,1 km
1:26:45 Henk Olijve (2e M60)
1:36:39 Harry Honebecke
1:41:10 Sjoerd Huinink
1:44:11 Thea van Asselt
1:48:05 Greetje Buist
1:48:47 Jan Ubels
1:51:21 Ina van Es
1:57:28 Heleen Oterdoom
2:03:49 Geert Geerts
2:06:02 Maria Best
2:06:03 Bé van Veen
2:06:20 Jolanda Nieman
2:06:57 Gerda Broekema
2:07:41 Alida Smit
2:07:41 Hennie Wesseling
2:08:21 Ans De Boer
2:08:23 Margriet Smeenk
2:11:47 Bert Veen
2:14:49 Wilma Landstra
2:21:18 James Huddleston Slater
2:25:10 Trudy Schroor
2:25:18 Annemiek Oterdoom
5/11 Marathon Porto 42,2km
4:49:24 Sjaak Schipper
4:56:10 Sietze Houwen
05/11 Plantsoenloop Groningen 4 km
0:15:33 Bas van Delden
30/10 Marathon Ljubljana 42,2km
3:40:21 Hermen Grasman
29/10 Diepe Hel Holterbergloop 20 km
1:55:29 Sjaak Schipper
29/10 Diepe Hel Holterbergloop 10 km
1:00:19 Audrey Antuma
16/10 TSC Amsterdam marathon 42,2 km
2:56:22 Kees Groenendijk
3:21:21 Ben Timmer
3:22:23 Jan Doorduin
15/10 Teutolauf Lengerich(D) 29 km
2:25:18 Albert Heikens
2:36:08 Jan Hiemstra
2:42:54 Hans Gellekink
2:54:28 Adrian Wadham (1e M70)
2:54:47 Aleid Busser (1e V65)
2:56:34 Ina van Es
3:27:18 Sietze Houwen
15/10 Zuidlaardermarktloop 10km
41:06 Harry Honebecke
43:19 Sjoerd Huinink
45:03 Cors van den Brink
47:05 Henk Huizing
55:13 Leo Babtist
1:02:24 Berend Bruining
15/10 Zuidlaardermarktloop 5km
23:37 Wendy Schuurman
28:44 Harro van Delden
30:31 Anouk Bleker
34:10 Elzo de Lange
9/10 4 Mijl van Groningen 6,437 km
20:35 Robin Honebecke
24:30 Henk Olijve
25:20 Bas van Delden
26:13 Erwin Folkerts
26:21 Ronald Meijboom
26:28 Henk-Jan Scheepers
27:24 MIchael Zereagabr
28:35 Douwe Iedema
24:48 Thies Eeltink
26:43 Ben Lijzenga
26:47 Charlot Jacobs
26:54 Mats Kolkman
27:57 Mees Pruis
28:51 Sytze Tirion
28:55 Philip Lankhorst
29:19 Milou de Vries
29:21 Jasper Baas
30:50 Miranda Werkman
31:11 Ingrid Huizing
31:58 Jente Drewes
32:06 Ina van Es
32:09 Daniël Veen
32:25 Alex Mendelts
32:45 Ruben Veen
32:48 Kamiel Both
32:57 Timon Frieling
33:15 Isabelle Semler
33:25 Rick Bruining
33:51 Brecht van de Poll
34:31 Ben Huddleston Slater
34:35 Sophia van der Schueren
34:42 Verolien Spreen
34:50 Merein Frieling
34:53 Rutger van der Kooi
36:07 Roos van Meurs
37:41 Felix de Roo
39:35 Jasmijn Ficici
41:11 Eva van Meurs
41:43 Juul de Lange
44:46 Myrthe Heemskerk
44:46 Liam Wubbolts
45:16 Roos Marijn Kramer
25/9 Texel 21,1km
1:47:33 Paul Terpstra
2:02:20 Sjaak Schipper
2:12:08 Peter van Ooijen
2:13:14 Ronald Meijboom25/9 Texel 10km
56:12 Leo Babtist
1:06:17 Annemiek Oterdoom23/9 Martini Marathon Groningen 42,2km
3:22:11 Albert Heikens (3e M)
18/9 Dam tot damloop Zaandam 16,1km (10 EM)
1:24:04 Henk Strengers17/9 Hummel ZUIDHORuN 10km
38:02 Kees Groenendijk (1e M50)
41:19 Ben Timmer
44:12 Erwin Folkerts
10-09-2016 Run van Winschoten 10x10km
Team ATC’75 Eelde
00:55:21 Bob Copper
01:00:40 Annemieke Stuit
00:54:49 Yvonne Beishuizen
00:56:45 Rudolf Land
00:46:16 Jan Hiemstra
00:55:56 Ben Scholte
00:53:18 Ina van Es
00:47:58 Franchine Beckers
00:42:04 Ben Timmer
00:50:05 Rob van der Velde
Totaaltijd 08:43:07Overall 56e van de 213
Atletiek 29e van de 62Team Jeugdloopgroep ATC’75 (aangevuld met enkele ouders):
34.25Robin Honebecke
48.40 Henk Huizing
42.32 Thies Eeltink
55.29 Bert Veen
47.46 Sytze Tirion
47.15 Cors v.d. Brink
52.12 Ingrid Huizing
44.30 Harry Honebecke
45.39 Marieke v.d. Brink
47.58 Milou de Vries
Totaaltijd: 7.46.21
Overall 15e van de 213Atletiek 10e van de 62
28/8 Bommend Berend Loop Groningen 21,1km
2:02:55 Henk Strengers
28/8 Bommend Berend Loop Groningen 10km
1:00:24 Inge Schellekens
1:02:39 Eric Krohne
1:08:33 Albert Pot
14/8 Stortemelk halve Marathon Vlieland 21,1km
1:36:36 Albert Heikens
1:50:36 Francine Beckers
2:00:25 Yvonne Beishuizen
2:02:23 Bob Copper
2:04:23 Peter van Ooijen
2:04:46 Heleen Oterdoom
2:24:04 Annemieke Stuit
14/8 Stortemelk halve Marathon Vlieland 10km
57:54 Ben Scholte
30/7 Halve Marathon Lauwersoog-Ulrum 21,1km
1:27:18 Kees Groenendijk (2e M50)
1:30:37 Henk Olijve (1e M60)
1:40:22 Jan Doorduin
1:43:08 Adrie van Dijk
1:46:04 Jan Hiemstra
1:50:19 Francine Beckers (3e V50)
1:55:07 Adrian Wadham
1:57:25 Aleid Busser (3e V60)
1:57:48 Ina van Es
1:57:48 Hans Gellekink
2:05:53 Sjaak Schipper
2/7 Steeds Beter Run Eelde 10 km
45:13 Jan Hiemstra
49:46 Bert-Jan Bussemaker
50:31 Jan Hein van Dijk
50:56 Lars van Dijk
51:00 Henk Strengers
52:11 Ina van Es
56:17 Ester Nicola
59:18 Inge Schellekens
59:20 Peter de Vries
2/6 Olde Wierdenloop Opende 21,1km
01:31:54 Jouke-Atze Posthumus
01:32:30 Ben Timmer
01:42:04 Adrie van Dijk
26/6 Wefitness ReitdiephavenRun 6 zeemijlen (11,1Km)
44:08 Kees Groenendijk (2e M50)
59:08 Berber de Roos
1:05:10 Bert Kleijweg26/6 Univé Run van Roden 21,1km
1:38:38 Hermen Grasman
25/6 Univé Stadsloop Appingedam 10km
44:47 Jan Hiemstra
47:04 Adrie van Dijk
54:45 Rudolf Land
18/6 TT Run Assen 13,2km
57:59 Ben Timmer (3e M)
59:58 Jan Hiemstra
1:06:12 Jan Ubels
1:10:35 Ina van Es
1:23:13 Wilma Landstra
18/6 TT Run Assen 8,8km
43:54 Henk Strengers
4/6 Slachtemarathon (FRL) 42,2km
3:29:03 Chris Gerlagh
4:11:24 Titus Hensen
4:15:05 Adrie van Dijk
4:33:42 Johan Kamps
4:33:43J oop Walvius
4:33:45 Jan Doorduin
4:53:55 Peter van Ooijen
5:04:22 Harry Wolters
5:04:28 Albert Heikens
22/5 Marathon van Leiden 42,2km
3:31:37 Hans Gellekink
3:37:16 Hermen Grasman
20/5 Nacht van Groningen 5 km
19:48 Bas van Delden
20/5 Nacht van Groningen 10 km
43:47 Hans van Mossevelde (1e M55)
47:20 HJ Schurink
49:29 Miranda Werkman
58:13 Trudy Schroor
58:14 Margriet Smeenk
20/5 Nacht van Groningen 21,1 km
1:41:33 Sjoerd Huinink
14/5 Run van Gieten 10km
41:02 Ronald Meyboom
50.39 Henk Strengers
50:44 Bert-Jan Bussemaker
52:17 Jan Hein van Dijk
14/5 Run van Gieten 25km
2:05:08 Eric Weernink
23/4 Walk for live Groningen 10,8 km
59:06 Henk Strengers
17/4 Cascaderun Hoogeveen 10 mijl
1:27:59 Berber de Roos
17/4 Cascaderun Hoogeveen 5 mijl
49:29 Johan Hagenouw
17/4 Haspa Marathon Hamburg 42,2 km
3:56:58 Greetje Buist
4:00:07 Hans Eeltink
17/4 Enschede Marathon 42,2 km
3:25:24 Jan Doorduin
3:27:55 Mark van Mossel
3:30:46 Hanneke van de Velde
3:37:20 Titus Hensen
3:47:28 Albert Heikens
4:04:10 Erwin Folkerts
17/4 Enschede Marathon 21,1 km
1:33:16 Chris Gerlagh
10/4 Vienna City Marathon 42,2km
3:32:15 Jan Hiemstra
10/4 Rotterdam marathon 42,2 km
4:13:33 Ewa Janknegt
4:30:40 Sjaak Schipper
9/4 Natuurloop Siddeburen 16 km
1:04:21 Henk Olijve (1e m60)
1:05:07 Kees Groenendijk
9/4 Semslinieloop Annerveenschekanaal 8,8 km
43:33 Jan Hein Dijk
2/4 LEGiO-run Grootegast 10 km
38:43 Ronald Meijboom
42:11 Jan Doorduin
44:15 Titus Hensen
26/3 Jan Knippenberg Memorial 125km (Hoek van Holland – Den Helder)
12:39:05 Albert Heikens (2e M)
26/3 15e Runnersworld Astrea Run 21,1 km
1:40:14 Hermen Grasman
26/3 15e Runnersworld Astrea Run 10 km
43:46 Jan Hiemstra
20/3 Hunzerun Annen 10km
50:03 Jan Hein van Dijk
58:52 Leo Babtist
1:03:01 Inge Schellekens
20/3 Hunzerun Annen 5km
21:06 Bas van Delden (2e M)
19/3 15e Monnikenloop Schiermonnikoog 10mijl
1:13:46 Hans Coenraads
1:25:27 Lars van Dijk
19/3 15e Monnikenloop Schiermonnikoog 10 km
1:01:50 Harma Eikelenboom
1:02:10 Margriet Smeenk
1:03:30 Trudy Schroor
1:09:02 Annemiek Oterdoom
19/3 Univé Leekster Lente Loop 21,1 km
1:26:01 Henk Olijve (M60 1e)
12/3 Halve Marathon van Haren 21,1 km
1:24:38 Henk Olijve (1e M60)
1:25:27 Kees Groenendijk (3e M50)
1:29:31 Hans Coenraads
1:33:29 Henk-Jan Scheepers
1:33:49 Jan Doorduin
1:36:35 Erwin Folkerts
1:36:31 Hanneke van de Velde (3e V40)
1:37:31 Titus Hensen
1:39:34 Hans van Mossevelde
1:42:10 Francine Beckers
1:43:27 Auke Jonker
1:45:45 Greetje Buist
1:46:10 Jaap Bakker
1:46:53 Hans Gellekink
1:49:34 Rogier Braak
1:53:10 Annebart Bolt
1:55:56 Yvonne Beishuizen
1:56:21 Johan Kamps
2:00:28 Berber de Roos
2:01:40 Ester Nicolai
2:06:59 Saskia Coenraads
2:18:01 Tina Antoni
2:25:14 Harma Wesselink
2:25:15 Richarda Hoeve
12/3 Halve Marathon van Haren 12,3 km
1:12:54 Ria Haarbosch-van Wijk
1:14:52 Rick Bruining
1:14:57 Berend Bruining
1:17:15 Albert Pot
12/3 Halve Marathon van Haren 5 km
27:25 Harro van Delden
21/2 Schutrups Wintertrail te Exloo 12.872KM
00:51:36 Gert Jan Stroetinga
7/2 Valkema Winterloop te Wildervank 15km
01:01:52 Gert Jan Stroetinga
01:10:23 Titus Hensen
01:13:41 Douwe Iedema
01:15:08 Mark van Mossel
01:20:40 Aleid Busser (2e V50)
01:21:03 Adrian Wadham
7/2 Midwinter Marathon Apeldoorn 25km
1:44:43 Kees Groenendijk
1:50:47 Chris Gerlagh
1:53:03 Jan Doorduin
1:53:18 Ben Timmer
1:57:19 Erwin Folkerts
1:57:37 Hanneke van de Velde
1:57:43 Leonard Hordijk
2:08:36 Paul Bosma
2:09:44 Greetje Buist
2:12:38 Heerke van Dam
2:18:25 Ewa Janknegt
7/2 Arnoud Magnin Wintercross Zuidlaren 8km
43:54 Jan Hiemstra
46:23 Francine Beckers
47:12 J.H. van Dijk
51:22 Ina van Es
31/1 Groene 4 mijl Groningen 4mijl
33:53 Lars van Dijk
36:03 Ina van Es
37:55 Martine Braam
38:28 Henk Stoevenbelt
40:14 Debbie Groesz
40:48 Inge Schellekens
43:42 Albert Pot
43:49 Eric Krohne
31/1 Groene 4 mijl Groningen 18,8KM TRAILRUN
1:54:29 AnneBart Bolt
1:58:59 Peter van Ooijen
10/1  44e Saucony Egmond Halve Marathon Egmond aan Zee 21,1km
1:47:34 Rogier Braak
2:07:32 Ewa Janknegt
2:20:36 Sjaak Schipper
2/1 Noorderpoort Nieuwjaarsloop Stadskanaal 10km
39:10 Henk Olijve (2e M60+)
39:38 Gert Jan Stroetinga
45:48 Douwe Iedema
52:15 Aleid Busser (3e V50+)
52:16 Adrian Wadham
54:36 Sjaak Schipper
==================================================================
Resultaten 2015
27/12 Oudejaarsloop Blijham 21,1 km
01:23:55 Henk Olijve (1e M60)
01:26:09 Kees Groenendijk
01:32:35 Ben Timmer
01:37:21 Jan Hiemstra
01:37:45 Leonard Hordijk
01:38:28 Hans Gellekink
01:39:14 Erwin Folkerts
01:39:37 Titus Hensen
01:42:24 Mark van Mossel
01:45:14 Greetje Buist
01:46:52 Hans Eeltink
01:51:10 Lars Toonen
01:54:53 Adrian Wadham
01:59:47 Sjaak Schipper
01:59:53 Aleid Busser
02:07:51 Jos Roosendaal
12/12 Adventure Run Ameland 21.1 km
1:34:22 Ben Timmer
1:53:07 Adrian Wadham
1:54:54 Hans Gellekink
1:55:02 Aleid Busser
2:13:24 Jan Ubels
2:23:33 Doetie Heida
2:33:12 Sabine Kuhl
12/12 Adventure Run Ameland 10 km
46:18 Jan Hiemstra
55:08 Yvonne Beishuizen
57:01 Ben Scholte
58:43 Maria Best
1:01:16 Marjolein Luiken
1:06:07 Trudy Schroor
1:06:12 Annemiek Oterdoom
8/11 Berenloop West-Terschelling 42.2km
3:12:49 Albert Heikens
3:25:25 Jan Doorduin
3:30:47 Sjoerd Huinink
3:31:31 Titus Hensen
3:47:28 Hermen Grasman
3:51:05 Lars Toonen
4:18:45 Robert Eggink
4:26:46 Peter van Ooijen
8/11 Berenloop West-Terschelling 21.1km
1:24:21 Henk Olijve 1e M60
1:31:44 Hans Coenraads
1:40:35 Hans van Mossevelde
1:46:19 Thea van Asselt
1:48:19 Greetje Buist
1:48:55 Hans Eeltink
1:54:17 Adrie van Dijk
1:57:12 Heleen Oterdoom
2:03:53 Jolanda Nieman
2:06:03 Geert Geerts
2:06:05 Hennie van Beek
2:07:45 Hennie Wesseling
2:17:22 Marlies Arends
2:24:14 Monique Kaper
2:34:44 Anneke van Oord
1/11 VOV run Vries 10 km
42:06 Albert Heikens
44:02 Lars Toonen
45:26 Douwe Iedema
49:02 F. van Rein
49:03 Bert-Jan Bussemaker
50:19 Jan Hein van Dijk
54:28 Ester Nicolai
1:02:44 Hans Gellekink
1:03:22 Harma Wesselink
1:03:22 Richarda Hoeve
31/10 Diepe Hel Holterbergloop 20 km
1:37:30 Jan Hiemstra
1:42:28 Francine Werners
1:45:59 Adrian Wadham
1:47:30 Sjaak Schipper
1:48:24 Aleid Busser
1:53:51 Hans Gellekink
18/10 TCS Amsterdam Marathon 42,2 km
3:01:51 Kees Groenendijk
3:15:31 Ben Timmer
3:30:54 Leonard Hordijk
3:33:27 Paul Terpstra
18/10 Mizuno halve marathon Amsterdam 21,1 km
1:47:27 Adrian Wadham
1:47:27 Aleid Busser
1:53:25 Bas Westerhof
2:03:09 Rino Janssens
2:22:12 Monica Deen
17/10 Zuidlaardermarktloop Zuidlaren10 km
40:38 Michael Zereagabr
40:48 Harry Honebecke
41:44 Albert Heikens
51:49 Berber de Roos
51:51 Bert Veen
55:45 Annet Boekel
17/10 Teutolauf 29 km
3:09:14 Sjaak Schipper
17/10 Teutoburger Waldlauf 12,2 km
1:09:51 Ben Scholte
1:10:19 Bob Copper
20/9 Dam tot Damloop Zaandam 16,1 km (10mijl)
1:45:27 Wilma Landstra
1:56:50 Trudy Schoor
13/9 BurgumRun 16,1 km
1:05:12 Kees Groenendijk
1:08:12 Ben Timmer
1:14:28 Mark van Mossel
1:18:35 Leonard Hordijk
1:29:20 Sjaak Schipper
13/9 BurgumRun 10 km
40:53 Jouke Posthumus
13/9 Albert Eising-loop Dalen 10km
41:03 Jan Doorduin (2e M50)
42:17 Hermen Grasman (3e M50)
12/9 Run van Winschoten 100km
09:14:00 Albert Heikens (Ned 1e M55)
30/8 Corsorun Eelde 10km
47:58 Jan Hein van Dijk (3e M60+)
52:00 Bert-Jan Bussemaker
30/8 Bommendberendloop Groningen 21,1 km
1:25:05 Kees Groenendijk (3e M45+)
1:31:03 Paul Terpstra
1:31:45 Leonard Hordijk
1:36:25 Hermen Grasman
1:43:03 Erwin Folkerts
1:48:00 Eric Jan Willink
2:19:54 Richarda Hoeve
2:19:54 Harma Wesselink
30/8 Bommendberendloop Groningen 10 km
48:04 Greetje Buist (1e V45+)
24/8 Ten Boer 10km
37:43 Kees Groenendijk (3e M50+)
40:15 Ben Timmer
9/8 Stortemelk Halve Marathon Vlieland 21,1 km
1:45:04 Jan Ubels
1:45:10 Jan Hiemstra
2:02:01 Bob Copper
1:58:09 Heleen Oterdoom
1:59:29 Yvonne Beishuizen
1:59:30 Albert Heikens
9/8 Stortemelk Vlieland 10 km
55:56 Maria Best
59:36 Ben Scholte
1:01:36 Annemieke Stuit7/
8 15e Jemgumer Müggenmarktlauf 10,3 km
44:26 Ben Timmer (3e M45)
46:03 Eric Weernink
45:54 Jan Doorduin (1e M55)
47:26 Titus Hensen (3e M55)
47:53 Douwe Iedema
1/8 Halve Marathon Lauwersoog – Ulrum 21.1 km
1:23:35 Henk Olijve(2e M60)
1:34:08 Paul Terpstra
1:34:42 Jan Doorduin
1:36:42 Eric Weernink
1:37:02 Jouke-Atze Posthumus
1:41:56 Jan Ubels
1:44:33 Jan Hiemstra
1:44:46 D Iedema
1:55:46 Ina van Es
2:18:29 Rudolf Land
15/7 PPTC Al Goldstein Speed Series Brooklyn (NY) 5km
20:51 Hermen Grasman (3e M50)
11/7 Halve marathon van Bovensmilde 21,1km
1:30:08 Henk Olijve (2e M60)
1:32:12 Jouke Posthumus (3e M40)
1:33:55 Ben Timmer
1:37:47 Paul Terpstra
27/6 Univé Stadsloop Appingedam 10 km
43:21 Henk-Jan Scheepers
45:05 Eric Weernink
45:36 Douwe Iedema
53:01 Rudolf Land
22/6 Natuurloop Meerwijck 10 km
39:19 Henk Olijve (1e 60+)
40:45 Ronald Meijboom
41:40 Ben Timmer
46:34 Mark van Mossel
47:43 Douwe Iedema
22/7 Natuurloop Meerwijck 5 km
21:42 Paul Terpstra
13/6 Scania Zwolse Halve Marathon 21,1km
1:40:07 Hans Gellekink
13/6 Univé Run van Roden 1/4 marathon
58:40 Marjolein Luiken
7/6 Asserstadsloop 10km
38:23 Ronald Meijboom (2e 35+)
39:23 Ben Timmer (2e 45+)
39:41 Paul Terpstra (3e 45+)
20/5 Zomeravondcup Utrecht 10 km
41:51 Ben Timmer
 
17/5 Marathon van Leiden 42,2km
3:27:59 Diane Rimann
3:43:15 Hans Gellekink
16/5 Run van Gieten 50 km
4:27:21 Albert Heikens
16/5 Run van Gieten 10 km
38:55 Henk Olijve (2e M60)
41:20 Ronald Meijboom
44:40 Paul Terpstra
50:04 J.H. van Dijk
50:50 Bert-Jan Bussemaker
14/5 Nacht van Groningen 21,1km
1:26:58 Kees Groenendijk
1:33:55 Leonard Hordijk
1:35:07 Jan Doorduin
1:44:35 Greetje Buist
1:44:36 Hermen Grasman
27/4 Oranjerun Oldehove 16 km
1:02:43 Henk Olijve (1e M60)
1:24:35 Jan Hein van Dijk
26/4 Haspa Mararthon Hamburg 42,2km
03:38:00 Jan Hiemstra
03:48:12 Francine Werners
03:58:24 Ina van Es
03:58:25 Albert Heikens
19/4 Marthon Hannover 42,2 km
3:18:35 Diederik Vooijs
3:30:34 Jan Doorduin
3:37:13 Hermen Grasman
19/4  In het Veld Schoonmaak Halve Marathon Enschede 21,1 km
1:47:52 Adrian Wadham
1:49:35 Aleid Busser (1e V 60)
19/4 Cascaderun Hoogeveen 10 mijl
1:28:02 Sjaak Schipper
12/4 NNMarathon Rotterdam 42,2km
3:58:14 Greetje Buist
4:00:36 Hans Eeltink
4:06:27 Rudolf Land
4:10:24 Paul Bosma
11/4 Natuurloop Siddeburen 16km
1:04:40 Henk Olijve (1e M60)
1:05:51 Ronald Meyboom
1:09:28 Paul Terpstra
1:14:35 Henk-Jan Scheepers
11/4 Semslinieloop Annerveenschekanaal 8,8 km
43:06 Bert-Jan Bussemaker
44:01 JH van Dijk
4/4 Runnersworld Halve Marathon Ommen 10 km
41:57 Leonard Hordijk
28/3 14e Monnikenloop Schiermonnikoog 16,1 km
1:22:06 Bert-Jan Bussemaker
1:36:49 Alida Smit
1:39:18 Margriet Smeenk
1:39:20 Hennie Wesseling
1:39:22 Marjolein Luiken
28/3 14e Monnikenloop Schiermonnikoog 10 km
1:05:44 Trudy Schroor
28/3 14e Astrea Run Groningen 21,1 km
1:26:15 Ronald Meyboom
28/3 14e Astrea Run Groningen 10 km
44:17 Paul Terpstra
22/3 Marathon van Utrecht 42,2 km
3:21:36 Ben Timmer
3:36:29 Mark van Mossel
3:41:46 Titus Hensen
21/3 Univé Leekster Lente Loop 21,1 km
1:25:28 Henk Olijve (2e M60)
1:32:47 Diane Rimann (1e V45)
1:35:07 Jan Hiemstra
1:46:39 Ina van Es
1:56:26 Rudolf Land
15/2 Valkema Winterloop Wildervank 15km
1:02:06 Ronald Meijboom
1:02:55 Paul Terpstra
1:03:23 Ben Timmer
1:05:08 Erwin Folkerts
1:08:31 Titus Hensen
1:08:57 Leonard Hordijk
1:09:32 Mark van Mossel
1:10:08 Douwe Iedema
1/2 Centraal Beheer Achmea Asselronde 25 km
1:51:53 Ronald Meijboom
1:53:37 Paul Terpstra
1:54:30 Diederik Vooijs
1:54:53 Jan Doorduin
1:55:01 Hermen Grasman
1:55:41 Erwin Folkerts
1:56:01 Ben Timmer
2:11:23 Hans Eeltink
2:11:48 Greetje Buist
2:11:48 Bert Geertsma
2:15:41 Ina Van Es
2:15:41 Jan Hiemstra
2:15:40 Hans Gellekink
2:15:41 Diane Rimann
1/2 Hollander Techniek Mini-Marathon 10 Mijl
1:27:55 Remko Aaten
1:35:55 Ria Haarbosch-van Wijk
1:35:56 Annemieke Hemmer
1/2 Arnoud Magnin Winter Cross Zuidlaren 8km
44:16 Bert-Jan Bussemaker
46:16 Jan Hein van Dijk
56:27 Hennie Wesseling
18/1 5e Bosmarathon Assen 28 km
2.18.49 Erwin Folkerts
2.35.43 Mark van Mossel
11/1  Egmond 21,1km
1:44:06 Rogier Braak
1:59:14 Peter van Ooijen
2:06:36 Sjaak Schipper
3/1 Noorderpoort Nieuwjaarsloop Stadskanaal 10km
38:54 Henk Olijve (1e M60)
39:23 Ronald Meijboom
42:23 Paul Terpstra
54:37 Sjaak Schipper
————————————————————————————————
Resultaten 2014
 
27/12 Oudejaarsloop Blijham 21,1km (bruto tijden)
01:26:00 Henk Olijve (2e M60)
01:41:01 Jan Hiemstra
01:44:13 Douwe Iedema
01:45:23 Hans Gellekink
01:45:23 Eric Weernink
01:52:11 Aleid Busser
01:52:12 Ina van Es
01:54:46 Johan Kamps
01:59:47 Peter van Ooijen
02:00:03 Sjaak Schipper
02:13:13 Ina Krijgsveld
02:14:23 Tina Antoni
27/12 Oudejaarsloop Blijham 15km
01:23:23 Adrian Wadham
13/12 Adventurerun Ameland 21,1km
1:38:33 Jouke-Atze Posthumus
1:49:45 Hans Gellekink
1:54:05 Aleid Busser
2:09:34 Ina Krijgsveld
2:10:56 Doetie Heida
13/12 Adventurerun Ameland 10km
46:52 Jan Hiemstra
48:51 Francine Werners
51:40 Ina van Es
55:06 Hennie van Beek
56:22 Adrian Wadham
56:29 Annet Boekel
57:12 Rudolf Land
1:03:55 Trudy Schroor
1:06:10 Hilda Oosterbeek
13/12 Aduarder Abdijloop 13.1 km
56:20 Erwin Folkerts
29/11 Intersp.Superstore Roden Cross in Norg 9km
35:18 Kees Groenendijk
36:29 Jouke Atze Posthumus
42:14 Jan Hiemstra
51:56 Rudolf Land
22/11 Runforestrun Holtingerveld 30km
2:39:40 Ben Timmer
2:51:52 Rogier Braak
16/11 Zevenheuvelenloop Nijmegen 15km
1:00:57 Gert-Jan Stroetinga
1:05:40 Diederik Vooijs
1:16:25 Hans Gellekink
1:20:40 Fré van Rein
15/11 Valencia Marathon 42,2 km
3:32:32 Jan DOORDUIN
3:32:32 Hermen Grasman
3:48:16 Titus HENSEN
3:44:41 JEANETTE HULS
3:56:36 DOUWE IEDEMA
4:13:44 Johan Kamps
4:13:44 Lars TOONEN
4:17:11 Joop  WALVIUS
15/11 Virol Sinterklaasloop Scheemda 10km
38:25 Henk Olijve (2e M60)
43:04 Ben Timmer
9/11 VOV Loop Vries 10km
39:22 Kees Groenendijk (3e M50)
41:09 Erwin Folkerts
46:26 Jan Hiemstra
46:27 Francine Werners
48:39 Harry Wolters
49:23 Jan Hein van Dijk
51:59 Bert Jan Bussemaker
51:59 Henk Stengers
55:39 Edmond Varwijk
9/11 VOV Loop Vries 5km
21:44 Adriaan Kesting
27:22 Berit Coombs
31:19 Richarda Hoeve
9/11 MARATHON DES ALPES-MARITIMES NICE-CANNES 42,2km
04:28:35 Sjaak Schipper
8/11 Vollemaansloop Eelde
4:15:20 Adrie van Dijk 42.2 km
1:52:33 Sjoerd Huinink 21.1 km
1:37:50 Peter van Ooyen 15.825km
1:41:23 Mirjam Sevinga 15.825km
2/11 Berenloop Terschelling 42,2km
3:53:22 Albert Heikens
4:00:19 Adrie van Dijk
4:10:22 Aleid Busser
4:35:58 Peter van Ooijen
2/11 Berenloop Terschelling 21,1km
1:23:56 Henk Olijve (1e M60)
1:44:00 Jan Ubels
1:48:02 Thea van Asselt
1:58:44 Hennie van Beek
2:01:58 Geert Geerts
2:02:02 Hennie Wesseling
2:03:03 Alida Smit
2:09:29 Margriet Smeenk
2:22:01 Ester Westenbrink
2:22:42 Annemiek Oterdoom
2:25:38 Jessy Blauw
1/11 57e Plantsoenloop Groningen 8km
42:45 Henk Strengers
25/10 Diepe Hel Holterbergloop 10 EM
1:23:48 Aleid Busser
1:30:20 Sjaak Schipper
19/10 Mizuno Halve Marathon Amsterdam 21,1 km
1:53:53 Aleid Busser
2:11:19 Carlo Van Der Wiel
2:11:19 Ab Bolt
18/10 Teutolauf 29 km
2:36:20 Jan Doorduin
2:46:20 Ben Timmer
2:47:34 Titus Hensen
3:00:32 Johan Kamps
18/10 Zuidlaardermarktloop 10km
38:13 Henk Olijve (2e M50+)
42:35 Harry Honebecke
42:44 Leonard Hordijk
44:52 Jan Ubels
46:16 Sjoerd Huinink
47:59 Jan Hein van Dijk
51:24 Henk Strengers
53:33 Edmond Varwijk
54:15 Jos Roosendaal
54:17 Richarda Hoeve
57:07 Leo Babtist
18/10 Zuidlaardermarktloop 5km
23:47 Cors van den Brink
23:51 Bert Veen
28:53 Trudy Schroor
30:42 Mareen Groenewegen
12/10 4 Mijl van Groningen 2014
23:37 Henk Olijve
25:00 Jouke-Atze Posthumus
25:28 Erwin Folkerts
26:27 Leonard Hordijk
26:50 Jefta van Ingen Schenau
27:09 Ben Timmer
28:03 Jeanette Huls
29:37 Harry Honebecke
29:39 Evelien Honebecke
31:21 Hermen Grasman
31:59 Ina van Es
33:39 Eric Weernink
40:35 Henk Strengers
40:35 Richarda Hoeve
42:14 Dick Papousek
50:58 Andrea Heinemann
28/9 RunForestRun  Gasselte 12,5 km
1:07:01 Bé van Veen
1:10:56 Mirjam Sevinga
1:12:17 Rietje Klous
1:16:10 Ernst Wever
1:19:43 JH Krijgsveld
1:19:44 Doetie Heida
1:19:47 Tina Antoni
1:20:02 Maria Best
1:20:17 Ria Haarbosch
1:21:16 Ester Westenbrink
1:24:10 Anneke van de Vegt
28/9 RunForestRun  Gasselte 25 km
2:02:10 Jouke Posthumus
2:14:39 Albert Heikens
2:15:35 Ben Timmer
2:16:03 Rogier Braak
2:25:51 Carlo van de Wiel
2:26:52 Jan Hein van Dijk
2:30:05 Aleid Busser
2:30:25 BJ Bussemaker
2:33:19 Jos Roosendaal
2:36:39 Peter van Ooijen
2:42:39 Edmond Varwijk
28/9 RunForestRun  Gasselte 50 km
5:14:11 Sjaak Schipper
28/9 RunForestRun  Gasselte Estafette 24,75 km
2e   Team ATC’75 jeugd 3  Paterswolde  24:32  23:28  18:25  13:58  21:25  25:36  2:07:24
ATC’75 jeugd 3
1 Hannah Brugge
2 Merein Frieling
3 Nanke v.d. Brink
4 Robin Honebecke
5 Bert Veen
6 Berend Bruining
3e   Team ATC’75 jeugd 4  Paterswolde  22:34  23:36  24:13  18:45  22:16  17:20  2:08:44
ATC’75 jeugd 4
1 Marieke v.d. Brink
2 Thies Eeltink
3 Ruben Veen
4 Marieke v.d. Brink
5 Carmen Coombs
6 Harro van Delden

4e   Team ATC’75 jeugd 1  Paterswolde  22:50  20:53  19:34  24:40  23:10  18:08  2:09:15

ATC’75 jeugd 1
1 Ingrid Huizing
2 Alex Mendelts
3 Evelien Honebecke
4 Menno van Delden
5 Felix de Roo
6 Adriaan Kesting
6e   Team ATC’75 jeugd 5  Paterswolde  24:02  18:17  24:23  24:50  19:14  22:44  2:13:30
ATC’75 jeugd 5
1 Timon Frieling
2 Sytze Tirion
3 Milou de Vries
4 Kamiel Both
5 Sanne Niezijl
6 James Huddleton Slater
9e   Team Nieuwe tijden (ATC75)  Paterswolde  22:46  26:22  25:53  23:34  19:53  20:35  2:19:03
Nieuwe tijden
1 Harry Wolters
2 Bob Copper
3 Jeroen Copper
4 Annemieke Stuit
5 Jan Ubels
6 Albert Heikens

12e  Team ATC’75 jeugd 2  Paterswolde  28:01  19:24  19:08  30:05  26:01  18:45  2:21:24

ATC’75 jeugd 2
1 Brecht v.d. Poll
2 Daniël Veen
3 Wies Kesting
4 Rutger van der Kooi
5 Ben Huddleton
6 Harry Honebecke
13e  Team Mixteam ATC’75  Paterswolde  22:34  26:08  27:03  24:36  21:40  20:40  2:22:41
Mixteam ATC’75
1 Jeugdlid/ouder
2 Rino Janssen
3 Jeugdlid/ouder
4 Jeugdlid/ouder
5 Gerben Stallinga
6 Renger Tiessen
19e  Team Haren eo (ATC75)  Paterswolde  26:16  23:58  23:13  26:58  22:30  24:00  2:26:55
Haren e.o.
1 Gerald Bruins
2 Margreet Camphuis
3 Gerda Broekema
4 Ben Hofman
5 Gerald Bruins
6 Margreet Camphuis

28e  Team De eilanders (ATC75)  Paterswolde  20:44  28:58  27:11  29:16  24:47  27:53  2:38:49

De eilanders
1 Adriaan Kesting
2 Alida Smit
3 Annemiek Oterdoom
4 Anneke van Oord
5 Monique Kaper
6 Jessy Blauw
27/9 Thaisner DorpsRun 21,1 km
1:34:11 Hermen Grasman
1:35:35 Eric Weernink
1:36:02 Jan Doorduin
1:44:47 Titus Hensen
27/9 Thaisner DorpsRun 10 km
44:39 Jeanette Huls (1e V)&PR
20/9 Hummel ZUIDHORuN 15km
59:36 Henk Olijve (M60 1e)
1:00:55 Kees Groenendijk (M50 3e)
1:19:25 Peter van Ooijen
1:21:51 Sjaak Schipper
1:23:06 Rudolf Land
14/9 BurgumRun 10 km
41:24 Jouke-Atze Posthumus
42:41 Hermen Grasman
42:53 Erwin Folkerts
44:05 Jan Doorduin
45:41 Jeanet Huls (1e V)
3/9 Run van Winschoten (10 x 10km)
Team ATC’75 Eelde 89e van de 229
53:34 Henk Strengers
53:03 Ina van Es
54:04 Rudolf Land
50:48 Bé Van Veen
51:09 Aleid Busser
51:54 Ben Scholte
45:31 Jan Hiemstra
54:41 Rino Janssen
58:49 Annemieke Stuit
54:52 Bob Copper
Totaaltijd 08:48:19
5/9 Corsorun Eelde 10km
44:40 Jan Hiemstra
47:31 Francine Werners
47:34 Peter Belgraver
50:11 JH van Dijk (3e M60)
50:35 Ben Scholte
50:59 Henk Strengers
53:00 Ina van Es (3e V50)
58:55 Edmond Varwijk
5/9 Corsorun Eelde 5km
24:50 Sjoerd huinink
30:52 B. Bruining
31:05 Richarda Hoeve
31/8 Bommend Berend Loop Groningen 21,1km (bruto tijd)
1:24:02        Henk Olijve
1:26:20 Kees Groenendijk
1:37:33 Erwin Folkerts
1:38:43 Jan Doorduin
1:38:43 Titus Hensen
1:39:03 Mark van Mossel
1:43:51 Jan Hiemstra
1:46:26 Lars Toonen
1:46:49 Jefta van Ingen Schenau
1:47:54 Johan Kamps
1:52:40 Peter van Ooijen
 
30/8 Sneek Bolsward Sneek 20km
1:28:27      Hermen Grasman
12/8 Gouden Pijl Loop Emmen 4 mijl
32:56            Henk Strengers
40:51 Richarda Hoeve
10/8  Stortemelk Halve Marathon Vlieland 21,1km
1:50:34 Jan Ubels
1:54:19 Heleen Oterdoom
1:57:00 Peter van Ooijen
1:57:36 Yvonne Beishuizen
2:02:02 Maria Best
10/8  Stortemelk Halve Marathon Vlieland 10km
52:47 Ben Scholte
26/7 Halve marathon Lauwersoog-Ulrum 21,1 km
1:26:37 Henk Olijve (1e M60)
1:28:45 Kees Groenendijk
1:38:07 Hermen Grasman
1:41:21 Jan Doorduin
1:53:20 Adrian Wadham
1:58:45 Aleid Busser
2:08:26 Sjaak Schipper
5/7 3e Oethoesterloop te Uithuizen 10km
38:35 Henk Olijve (1e M60)
39:28 Kees Groenendijk
5/7 Olde Wierdenloop te Opende 21,1 km
1:51:10 HANS EELTINK
28/6  Univé Stadsloop Appingedam 10 km
53:38 Henk Strengers
21/6 Artemisrun wINSUM 10 km
38:50 Henk Olijve (1e M60)
21/6 Mar-athon rond Sneek en meer 42,2km
3:38:41 Hermen Grasman
3:41:14 Hanneke van de Velde
3:55:22 Jan Doorduin
3:59:33 Erwin Folkerts
4:10:38 Johan Kamps
4:19:07 Douwe Iedema
4:19:40 Joop Walvius
15/6 Marathon Amersfoort 42,2km
3:38:12 Diane Rimann (2e V40)
3:47:24 Jan Hiemstra
15/6 Halve Marathon Amersfoort 21,1 km
1:47:40 Adrian Wadham
1:53:08 Aleid Busser
12/6 Bekkema Run Harkstede 10km
45:27 Titus Hensen
48:01 Joop Walvius
48:17 Eric Weernink
11/6 Hippolytusrun Middelstum 10km
39:32 Kees Groenendijk
42:02 Erwin Folkerts
44:32 Eric Weernink
7/6 Berenkuil Omloop Grolloo 10km
38:35 Henk Olijve (1e M60+)
41:07 Kees Groenendijk
41:58 Chris Gerlagh
57:10 Rudolf Land
1/6 De Asserstadsloop 10km
38:48 Henk Olijve (1M55+)
28/5 Hamrikkerklaploop Nieuwolda 10 km
38:45 Henk Olijve (1e M60+)
25/5 Valkema Parkstadloop Veendam 10 km
38:26 Henk Olijve (1e M60+)
39:55 Ronald Meijboom
42:16 Paul Terpstra
17/5 Run van Gieten 10 km
39:01 Henk Olijve (1e M60)
40:59 Kees Groenendijk
44:38 Peter de Vries
48:00 Albert Heikens
48:43 Harrie Wolters
50:50 Edmond Varwijk
17/5 Run van Gieten 25 km
2:12:28 Adrian Wadham
2:20:30 Aleid Busser
17/5 Run van Gieten 50 km
4:41:00 Adrie van Dijk
11/5 24uur van Steenbergen
163,648 km in 23:45:42 Adrie van Dijk (3e M55+)
10/5 Stemer Omloop, Stedum 10km
38:17 Kees Groenendijk
38:33 Henk Olijve (1e M60+)
40:47 Paul Terpstra
44:32 Mark van Mossel
43:47 Titus Hensen
47:13 Douwe Iedema
1/5 Meiloop Boomhieke Ameland 10km
43:15 Hermen Grasman (3e M)
27/4 Enschede Marathon 42,2 km
3:56:53 Francine Werners
3:56:54 Adrie van Dijk
27/4 Enschede Halve Marathon 21,1 km
1:57:52 Maria Best
26/4 Oranjerun Oldehove 16km
1:02:01 Henk Olijve (2e M60)
1:04:17 Kees Groenendijk (3e M50)
1:09:02 H Grasman
1:10:23 Erwin Folkerts
1:10:55 Jan Doorduin
1:14:19 Hanneke van de Velde (3e V40)
1:16:19 Jeannette Huls
1:16:54 Mark van Mossel
21/4 Klap tot klaploop Stadskanaal 10km
38:01 Henk Olijve (1e M60)
39:36 Gert-Jan Stroetinga
19/4 Natuurloop Siddeburen 16,1 km
1:03:17 Henk Olijve (2e M60)
1:05:01 K.Groenendijk (1e M50)
1:11:11 Eric Weernink
1:28:45 Rudolf Land
13/4 Marathon Rotterdam 42,2 km
4:13:03 Rudolf Land
13/4 Cascaderun Hoogeveen 10 mijl
1:32:13 Sjaak Schipper
13/4 Cascaderun Hoogeveen 5 mijl
54:04 Hieke Engels
54:06 Gerald Bruins
12/4 Semsinieloop Annerveenschekanaal 8,8 km
42:51 J.H Dijk
29/3 13e Univé Astrea Run Groningen 10km
50:10 Altjo Tolner
22/3 Leekster Lenteloop 21,1 km
1:26:18 Henk Olijve (1e M60+)
1:33:47 Hermen Grasman
1:35:08 Jan Hiemstra
1:37:24 Diane Rimann (2e V45+)
1:39:09 Eric Weernink
1:44:18 Joop Walvius
1:53:23 Adrian Wadham
1:58:30 Aleid Busser
1:59:07 Rudolf Land
2:03:27 Sjaak Schipper
22/3 13e Monnikenloop 10 mijl
1:24:27 Altjo Tolner
22/3 13e Monnikenloop 10 Km
57:02 Harma Eikelenboom
55:37 Henk Strengers
58:06 Rudy Dekker
54:45 Ina van Es
54:12 Rudolf Land
57:53 Anneke vd Vegt
52:18 Christien de Jong
49:13 Adrian Wadham
50:00 Aleid Busser
46:34 Jan Hiemstra
49:35 Rino Janssen
Totaaltijd 8:48:09
Overall: 116e van de 246 teams
Categorie Atletiek: 23e van de 38 teams
14/9 Jungfrau-Marathon Interlaken 42,2 km
5:25.50 Adrie van Dijk
5:55.05 Bob Copper

6:24.38 Sjaak 29/9 40e BMW BERLIN-MARATHON 42,2km

03:14:08 Gerard Mulder

03:26:45 Jan Doorduin

03:27:13 Hermen Grasman

03:30:03 Titus Hensen

03:32:25 Eric Jan Weernink

03:55:56 Hans Eeltink

03:56:05 Bert Geertsma

03:56:23 Heerke van Dam

03:56:56 Adrian Wadham

04:06:30 Aleid BusserSchipper

8/3 Halve Marathon van Haren 21,1 km
1:24:21 Henk Olijve (2e M60)
1:24:51 Kees Groenendijk (2e M50)
1:29:07 Chris Gerlagh
1:29:46 Ronald Meijboom
1:37:32 Jan Doorduin
1:38:14 Titus Hensen
1:38:51 Erwin Folkerts
1:41:13 Rogier Braak
1:43:22 D Iedema
1:45:52 Francine Werners
1:47:44 Jan Hein van Dijk
1:48:18 Greetje Buist
1:48:23 Leonard Hordijk
1:49:46 Aleid Busser
1:52:34 Carlo van der wiel
1:52:54 Hans Eijkelenkamp
1:53:14 Roelof Jager
1:56:53 Fré van Rein
1:57:40 Tamara Klarenbe
1:58:13 AnneBart ( A.B.) Bolt
1:58:49 Lieuwe van Welie
1:59:10 Edmond Varwijk
2:00:11 Hennie van Beek
2:02:52 Annemieke Hemmer
2:09:16 Ina Krijgsveld
2:09:24 Annet Boekel
2:09:24 Mirjam Mulder
2:13:18 Ellen van der Kley
2:14:13 Ria Haarbosch
2:17:19 Ester Westenbrink
2:23:10 Hilda Oosterbeek-kamps
2:26:44 Irene strating
8/3 Halve Marathon van Haren 12,3 km
1:01:09 Wim Winthorst
1:01:53 Adrian Wadham
1:12:42 Astrid Kloosterm
1:13:20 Joost Hammingh
1:14:02 Ietje Jacobs – Setz
1/3 Veneboerloop Drachten 10km
48:52 Altjo Tolner
9/2  Groet uit Schoorl Run 21,1 km
2:01:11 Heleen Oterdoom
9/2  Groet uit Schoorl Run 30 km
3:02:40 Sjaak Schipper
4/2 Arnoud Magnin Wintercross Schipborg 8km
36:03 Adriaan Kesting
38:33 Cors van den Brink
39:34 Harry Wolters (3e M60)
40:18 Albert Heikens
46:31 Edmond Varwijk
48:00 Annebart Bolt
50:36 Leo Babtist
2/2 Apeldoorn CB Achmea marathon 42.2km
3:43:21 Adrie van Dijk
 
2/2 Apeldoorn Helicon Asselronde 27.4km
2:03:35 Paul Terpstra
2:16:33 Sjoerd Huinink
26/1 25e Marathon Marrakech 42,2 km
3:29:20 Jan Doorduin
3:29:35 Hermen Grasman
26/1 25e Marathon Marrakech 21,1 km
1:39:21 Diederik Vooys
19/1 Broekstreker Veldloop te Ekehaar 8,2 km
35:27 Gerald Kleiker
36:26 Adriaan Kesting
40:18 Albert Heikens
40:35 Harry Wolters
42:57 Jan Hein Dijk
12/1 PWN Halve Marathon Egmond 21,1 km
1:41:43 Jan Hiemstra
2:00:32 Rogier Braak
2:06:23 Rudolf Land
================================================================================Resultaten 2013
28/12 Oudejaarsloop Blijham 21,1 km
01:22:34 Henk Olijve (1e M60+)
01:34:24 Paul Terpstra
01:37:10 Jan Doorduin
01:37:10 Hermen Grasman
01:37:31 Jan Hiemstra
01:41:34 Leonard Hordijk
01:42:49 Jeanet Huls
01:52:15 Douwe Iedema
01:52:16 Lars Toonen
01:53:29 Joop Walvius
01:53:51 Peter van Ooyen
01:59:48 Adriaan Kesting
02:23:08 Annemiek Oterdoom
28/12 Oudejaarsloop Blijham 5km
29:19 Carla Heemstra
14/12 Boscrossmarathon Diever 42,2 km
3:52:11 Adrie van Dijk
14/12 Adventurerun Ameland 21,1 km
1:47:09 Adrian Wadham
1:49:25 Aleid Busser
1:55:07 Peter van Ooijen
2:02:01 Sjaak Schipper
2:02:02 Hennie van Beek
2:05:06 Ina Krijgsveld
2:12:52 Doetie Heida
2:14:30 Maria Jongsma
2:14:56 Sabine Kuhl
14/12 Adventurerun Ameland 10 km
45:00 Jan Hiemstra
49:40 Francine Werners
51:18 Ben Scholte
54:08 Ina van Es
57:02 Rudolf Land
1:03:23 Irene Strating
1:06:23 Carla Heemstra
1:08:18 Hieke Engels
1:10:57 Gerald Bruins
14/12 Decemberloop Peize 15 KM
1:14:46 Henk Strengers
14/12 Decemberloop Peize 10 KM
Diane Rimann 43:52 (1e V)
47:57 Bob Copper
54:01 Hans Eijkelenkamp
14/12 Decemberloop Peize 5 KM
29:19 Annemieke Stuit
30/11 Intersport Superstore Roden Cross (Norg) 8,75 km
34:50 Kees Groenendijk
39:00 Auke Jonker
44:25 Rino Janssens
45:50 Ben Scholte
17/11 30e Scholten Awater Zevenheuvelenloop Nijmegen
1:08:17 Gert-Jan Stroetinga
1:13:24  Adrian Wadham (8e M70)
1:15:36  Aleid Busser (3e V65)
1:39:50  Carla Heemstra
16/11 Vollemaansloop Eelde
4:21:26 Adrie van Dijk     42,2 km
2:25:37 Sjoerd Huinink     26.65 km
2:41:26 Peter van Ooijen   26.65 km
3:10:36 Sjaak Schipper     26.65 km
1:47:46 Hermen Grasman     21.1 km
1:57:15 Diane Rimann       21.1 km
1:28:43 Bob Copper         15.825 km
1:28:49 Henk Strengers     15.825 km
1:31:26 Ben Scholte        15.825 km
55:17   Rino Janssens      10.55 km
59:32   Ina van Es         10.55 km
59:33   Jan Hiemstra       10.55 km
36:29   Pieter Belgraver   5.275 km
36:31   Jaqueline Barteling5.275 km
36:32   Monica Deen        5.275 km
16/11 Univé Virol Sinterklaasloop Scheemda 10 km
38:13 Henk Olijve (2e M60+)
43:52 Jan Hiemstra
44:38 Jeanet Huls
45:31 Douwe Iedema
2/11 Plantsoenloop Groningen 8km
41:33 Henk Strengers
27/10 Zeemijlenloop Delfzijl 6 mijl
47:48 Erwin Folkerts
50:35 Hermen Grasman
50:36 Jeanette Huls
27/10 VOV run Vries 10km
39:42 Gerald Kleiker
46:23 Mark van Mossel
49:10 Jan Hein van Dijk
50:55 Peter van Ooijen
54:37 Maria Best (2e V50+)
1:04:41 Janny Bonder
26/10 Monnikenloop Schiermonnikoog 16,1 km
1:20:17 Hans Eeltink
1:20:28 Bert Geertsema
1:21:45 Phocas Schoenmakers
1:26:17 Hans Eikelenboom
1:33:18 Harma Eikelenboom
1:37:19 Monica Deen
1:47:21 Jessy Blauw
20/10 Univé Schutrups Run Exloo 21,1 km
1:22:46 Henk Olijve (1e M60+)
1:39:24 Erwin Folkerts
1:39:57 Jan Hiemstra
1:55:43 Ina van Es
2:01:43 Rudolf Land
20/10 TSC Marathon Amsterdam 42,1 km
2:59:46 Kees Groenendijk
4:04:33 Paul Terpstra
4:10:39 Hans Eijkelenkamp
4:10:40Albert Heikens
4:33:16 Peter van Ooijen
20/10 TSC Halve Marathon Amsterdam 21,1 km
1:57:28Henk Strengers
1:58:06Bas Westerhof
2:05:01Rino Janssens
2:10:52Monica Deen
13/10 4mijl Groningen 6,437km
22:04 Robin Honebecke (snelste ATC’er ooit op de 4mijl)
24:18 Paul Terpstra
25:23 Danny Nijdam
25:30 Erwin Folkerts
26:32 Henk Heemskerk
27:54 Jeanette Huls
28:14 Douwe Iedema
29:17 Heerke van Dam
30:55 Phocas Schoenmakers
32:04 Henk Strengers
32:21 Hendrik Bakker
35:26 Monica Deen
35:26 Bas Westerhof
32:54 Ina van Es
38:31 Dick Papousek
41:49 Gerald Bruins
50:06 Ronald Meijboom

12/10 Zuidlaardermarktloop 10km
44:18 Jan Hiemstra
48:54 Rene Jan Hein van Dijk
50:18 Leo Babtist
29/9  40e BMW BERLIN-MARATHON 42,2km
03:14:08 Gerard Mulder
03:26:45 Jan Doorduin
03:27:13 Hermen Grasman
03:30:03 Titus Hensen
03:32:25 Eric Jan Weernink
03:55:56 Hans Eeltink
03:56:05 Bert Geertsma
03:56:23 Heerke van Dam
03:56:56 Adrian Wadham
04:06:30 Aleid Busser
28/9 Eemsmondloop Uithuizermeeden 10km
45:09 Hans Eikelenboom
21/9  Zeijerstrubbenloop Zeijen 10km
47:56 Douwe Iedema
49:06 J.H.van Dijk
1:01:45 Jessy Blauw
21/9 ZUIDHORuN 15km (bruto-tijden)
57:20 Kees Groenendijk (1e M50+)
57:33 Henk Olijve (1e M60+)
1:09:20 Jan Ubels
1:09:21 Jan Hiemstra
1:20:18 Rudolf Land
14/9 Run van Winschoten (Estafette 10×10)
55:37 Henk Strengers
58:06 Rudy Dekker
54:45 Ina van Es
54:12 Rudolf Land
57:53 Anneke vd Vegt
52:18 Christien de Jong
49:13 Adrian Wadham
50:00 Aleid Busser
46:34 Jan Hiemstra
49:35 Rino Janssen
Totaaltijd 8:48:09
Overall: 116e van de 246 teams
Categorie Atletiek: 23e van de 38 teams
14/9 Jungfrau-Marathon Interlaken 42,2 km
5:19:57 Nico Rawee
5:25.50 Adrie van Dijk
5:27.54 Hendrik-Jan Schurink
5:55.05 Bob Copper
6:24.38 Sjaak Schipper
30/8 Corsorun Eelde 10 km
36:22 Kees Groenendijk (3e M50)
37:24 Gerarld Kleiker
42:36 Mark van Mossel
46:31 Francine Werners
47:12 Jan Hiemstra
49:58 Henk Strengers
1:02:57 Janny Bonder
25/8 Bommend Berend Loop Groningen 21,1 km
1:27:45 Henk Olijve (1e M55+)
1:29:05 Kees Groenendijk
1:40:15 Jan Doorduin
1:51:40 Eric Jan Willink
1:59:51 Yvonne Beishuizen
1:59:51 Francine Werners
2:13:27 Henk Strengers

11/8 Stortemelk Vlieland 21,1km

1:47:07 Jan Ubels
1:53:28 Peter van Ooijen
1:56:03 Bé van Veen
1:59:07 Maria Best

11/8 Stortemelk Vlieland 10km
58:13 Annemieke Stuit
58:45 Anneke van der Vegt
1:07:10 Adrie van Dijk
1:07:11 Alien Scholte

29/6 Stadsloop Appingedam 10km
41:22 Erwin Folkerts
42:20 Jan Doorduin
46:43 Jan Hiemstra
48:32 Rino Jansen
48:41 Hans Eijkelenkamp
51:47 Rudolf Land

24/6 Minimarathon Ten Boer 10km
44:17 Diane Rimann (3e V40+)

22/6 ArtemisRun Winsum 10km
38:34 Kees Groenendijk (3e M50+)
40:33 Henk Olijve (3e M60+)
45:39 Lars Toonen
48:56 Adrian Wadham
51:27 Aleid Busser

15/6 Hunzerun Annen 10 km
39:39 Kees Groenendijk
39:46 Gerald Kleiker
44:17 Peter de Vries
45:54 Mark van Mossel
49:09 J.H. van Dijk
49:32 Altjo Tolner
1:08:09 Janny Bonder

15/6 Hunzerun Annen 5 km
23:30 Hedwin Cornelis

12/6 Hippolytusrun Middelstum 10km
43:26 Erwin Folkerts
44:17 Diane Rimann (3e V40+)

6/6 BekkemaRun Harkstede 21,1 KM
1:27:28 Kees Groenendijk
1:28:11 Paul Terpstra
1:31:57 Chris Gerlagh
1:34:22 Hermen Grasman
1:37:05 Erwin Folkerts
1:50:28 Hans Eikelenboom

6/6 BekkemaRun Harkstede 10 KM
45:29 Ben Timmer
59:16 Henk Dröge

1/6 Univé Omloop Grolloo 10k
38:11 Kees Groenendijk (2e M50+)
39:09 Henk Olijve (2e M60+)
39:58 Paul Terpstra
41:30 Ronald Meyboom
42:30 Cora van der Wal (3e V40+)
54:29 Rudolf Land

26/5 Halve marathon van Leiden 21,1k
1:41:49 Jan Ubels
1:52:30 Bas Westerhof
2:17:55 Monica Deen

26/5 Halve marathon van Leiden 10k
42:48 Gert-Jan Stroetinga

18/5 Run van Gieten 10k
37:38 Gerald Kleiker
38:22 Kees Groenendijk
40:45 Peter de Vries
42:43 Jan Doorduin
44:30 Titus Hensen
1:05:40 Janny Bonder

11 & 12 mei Steenbergen 24 uur
177,776 KM Adrie van Dijk

11/5 Rabocup Noord Drenthe TynaarloRun 14k
52:58 Kees Groenendijk (1e M50+)
53:43 Gerald Kleiker
57:39 Peter de Vries
1:08:03 JH Van Dijk
1:11:13 Bert-Jan Bussemaker
1:39:34 Janny Bonder

9/5 Nacht van Groningen 21,1k
1:35:17 Erwin Folkerts
1:45:30 Hans Eeltink

9/5 Nacht van Groningen 14k
1:11:46 Remko Aaten
1:24:12 Henk Dröge

27/4 Huizenga Marathon Loppersum 42,2k
3:52:31 Adrie van Dijk

27/4 Oranjerun Oldehove 21,1k
1:25:06 Kees Groenendijk (2e M50+)
1:33:33 Paul Terpstra

21/4 Cascaderun Hoogeveen 10mijl
1:35:18 Mirjam Mulder

21/4 Cascaderun Hoogeveen 5mijl
33:02 Erwin Folkerts
51:28 Carla Heemstra

21/4 Haspa Marathon Hamburg 42,2 k
4:19:16 Jan Hiemstra
4:23:56 Ina van Es (PR)

21/4 Enschede Marathon 42,2 k
3:43:47 Adrian Wadham

21/4 Enschede Halve Marathon 21,1 k
1:58:02 Joost Hammingh

20/4 Natuurloop Siddeburen 16,1 k
1:02:34 Kees Groenendijk (2e M50+)
1:19:43 Altjo Tolner
1:20:38 Hans Eikelenboom
1:27:33 Rudolf Land

14/4 Marathon Rotterdam 42,2K
4:17:56 Rudolf Land

13/4 Semslinieloop Annerveenschekanaal 8,8K
33:17 Kees Groenendijk (2e M50+)
33:43 Gerald Kleiker
40:12 Jan Hiemstra
42:57 Jan Hein Van Dijk
43:11 Ben Scholte
43:48 Edmond Varwijk
54:20 Hennie Wesseling

13/4 Bedumer Bosloop 10K
48:17 Altjo Tolner

7/4 Marathon Parijs 42,2k
3.31.41 Titus Hensen
3.31.58 Jan Doorduin
3.32.25 Hermen Grasman
3.48.16 Jeanette Huls
3.51.06 Douwe Iedema
4.04.20 Johan Kamps
4.15.01 Robert Eggink

6/4 Toprun van Noorden Hoogkerk 10k
37:54 Kees Groenendijk (3e M50+)
39:43 Paul Terpstra
48:36 Altjo Tolner
50:41 Rudolf Land

6/4 Condensloop Leeuwarden 21,1k
1:38:43 Adrie van Dijk

1/4 Klap tot Klaploop Stadskanaal 10k
39:31 Paul Terpstra
41:46 Erwin Folkerts
50:51 Henk Strengers
1:03:58 Carla Heemstra

30/3 14e Drents Friese Wold Rabo – Marathon in Diever 42,2k
4:06:29 Adrie van Dijk

30/3 14e Drents Friese Wold Rabo – Marathon in Diever 28k
2:27:27 Adrian Wadham
2:40:16 Aleid Busser
2:46:12 Ina van Es
2:46:13 Rudolf Land
2:46:13 Jan Hiemstra

30/3 12e Univé Astrea Run Groningen 21,1K
1:48:51 Hans Eijkelenkamp

24/3 Venloop 21,1k
2:00:21 Maria Best

23/3 Leekster Lente Loop 21,1k
1:23:11 Kees Groenendijk (3e M40+)
1:52:17 Heleen Oterdoom
1:55:01 Ben Scholte
1:55:49 Rudolf Land

16/3 12e Dokkum Bonifatiusloop Dokkum 21,1k
1:50:56 Adrie van Dijk

10/3 CPC Loop Den Haag 21,1k
1:33:33 Diederik Vooijs
1:58:24 Bas Westerhof
2:20:51 Monica Deen

9/3 Halve Marathon van 21,1k
1:25:17 Henk Olijve (2e M55+)
1:27:19 Gerald Kleiker
1:32:54 Ronald Meijboom
1:35:42 Mark van Mossel
1:36:02 Titus Hensen
1:36:57 Jefta van Ingen Schenau
1:37:20 Hermen Grasman
1:37:35 Jan Doorduin
1:44:13 Jeannette Huls
1:47:05 Johan Kamps
1:50:43 Hans Eijkelenkamp
1:50:44 Francine Werners
1:51:27 Yvonne Beishuizen
2:05:00 Henk Strengers

9/3 Halve Marathon van 12,3k
1:04:43 Klaas Molema

16/2 Texel trail 25,4 km
2:21 Rogier Braak
3:00:30 Sjaak Schipper

10/2 Groet uit Schoorl 30km
2:54:46 Peter van Ooijen

10/2 Run2Day Winterloop Wildervank
1:02:41 Paul Terpstra
1:07:05 Gert Jan Stratinga
1:08:50 Kees Groenendijk
1:09:47 Mark van Mossel
1:12:07 Douwe Idema

3/2 Centraal Beheer Achmea Marathon Apeldoorn 42,2k
3:28:56 Adrie van Dijk

3/2 Helicon Asselronde Apeldoorn 27,5k
2:07:52 Ronald Meijboom
2:10:33 Titus Hensen
2:11:45 Hermen Grasman
2:20:30 Erwin Folkerts
2:22:14 Douwe Iedema
2:22:27 Adrian Wadham
2:30:00 Aleid Busser
2:46:59 Sietze Houwen

3/2 Hollander Techniek Mini-Marathon Apeldoorn 18,5k
1:25:21 Sjoerd Huinink
1:37:10 Gerda Broekema
1:47:03 Annet Boekel

3/2 Arnoud Magnin Winter Cross Zuidlaren 8k
33:47 Kees Groenendijk
34:56 Gerald Kleiker
39:00 Peter de Vries
42:12 Jan Hiemstra
43:09 Ben Scholten (3e M60+)
43:12 Bas Westerhof
49:23 Edmond Varwijk
49:44 Ina van Es
1:01:15 Janny Bonder

13/1 Marathon & Minder te Assen 42,2k
03:42:02 Adrie van Dijk

13/1 Halve Marathon van Egmond 21,1k
1:40:46 Rogier Braak
1:46:39 Jan Hiemstra
1:47:24 Adrian Wadham
1:51:31 Heleen Oterdoom
1:59:11 Aleid Busser
2:06:06 Ina van Es
2:06:07 Rudolf Land
2:12:04 Sjaak Schipper

5/1 Univé RTV’S Nieuwjaarsloop Stadskanaal 10k
38:51 Henk Olijve (2e M60)
41:11 Paul Terpstra
55:47 Sjaak Schipper

5/1 Univé RTV’S Nieuwjaarsloop Stadskanaal 5,1k
33:28 Carla Heemstra

5/1 Nieuwjaarsjoop de Wilp 21,1k
1:43:56 Mark van Mossel

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –
Resultaten 2012
29/12 Univé Tjeerdsma Oudejaarsloop Blijham 21,1 K
1:33:06 Paul Terpstra
1:35:49 Eric Weernink
1:38:57 Sjoerd Huinink
1:39:26 Jan Doorduin
1:43:43 Titus Hensen
1:50:33 Hans Eijkelenkamp
1:51:29 Jan Hiemstra
1:53:21 Douwe Iedema
2:00:28 Gerda Broekema
2:01:13 Sjaak Schipper
2:02:06 Peter van Ooijen

29/12 Univé Tjeerdsma Oudejaarsloop Blijham 10k
50:25 Leonard Hordijk

15/12 Adventurerun Ameland 21,1K
1:47:14 Adrian Wadham
1:55:11 Aleid Busser
2:00:00 Jan Ubels
2:08:17 Sjaak Schipper

15/12 Adventurerun Ameland 10K
50:12 Jan Hiemstra
51:26 Ben Scholte
51:58 Yvonne Beishuizen
57:14 Ina van Es
57:16 Rudolf Land
1:08:32 Alien Scholte
1:10:55 Carla Heemstra

25/11 Florence Marathon 41,2K
04:15:59 Hans Eijkelenkamp

24/11 Intersport Superstore Roden Cross te Norg 8,75k
36:05 Kees Groenendijk
44:23 Jan Hiemstra
44:58 Harry Wolters
45:36 Ben Scholte
46:17 Adrian Wadham
47:12 Aleid Busser
54:08 Sjaak Schipper
54:14 Rudolf Land

18/11 7Heuvelenloop Nijmegen 15k
58:34 Gerald Kleiker
1:06:08 Diederik Vooijs
1:08:42 Mark van Mossel
1:09:39 Adrian Wadham (2e M70)
1:12:13 Bert Geertsma
1:13:41 Aleid Busser (2e V65)
1:18:16 Etta Eringa
1:20:22 Bert-Jan Bussemaker
1:23:19 Christien de Jong
1:23:31 Annet Boekel
1:24:42 Hennie van Beek
1:29:15 Margreet Visch
1:29:55 Ben Hofman
1:30:05 Ietje Jacobs-Setz
1:30:16 Tamara Klarenbeek
1:30:21 Mirjam Mulder
1:30:32 Tina Antoni
1:31:22 Ria Haarbosch-van Wijk
1:31:34 Ester Westenbrink
1:32:37 Berit Lynghoj Coombs
1:32:50 Irene Strating
1:34:13 Jan Klompmaker
1:34:51 Deddie Hartlief
1:35:24 Hilda Oosterbeek-Kamps
1:35:56 Doetie Heida
1:36:51 Anouk Bleker
1:41:27 Marga Hamming
1:49:40 Janny Bonder

17/11 Marathon van Leens 21,1k
1:41:30 Jan Hiemstra

11/11 30th Athens Classic Marathon 42,2k
5:16:35 Sjaak schipper

4/11 Berenloop Terschelling 42,2k
4:04:11 Albert Heikens
4:04:12 Harry Wolters
4:15:55 Bob Copper

4/11 Berenloop Terschelling 21,1k
1:24:06 Henk Olijve
1:44:49 Jan Ubels
1:48:01 Heleen Oterdoom
1:48:59 Jan Hiemstra
1:49:39 Geert Geerts
1:49:39 Reina Haayema
1:59:01 Ina van Es
1:59:24 Ben Scholte
2:01:05 Maria Best
2:08:42 Annemieke Stuit

3/11 55e Plantsoenloop Groningen 8,25k
45:28 Klaas Molema

28/10 Zeemijlenloop Delfzijl 6Mijl
54:34 Altjo Tolner

27/10 Diepehelholterbergloop Nijverdal 10EM
1:19:02 Adrian Wadham
1:35:33 Sjaak Schipper

20/10 Monnikenloop Schiermonnikoog 16,4k
1:19:55 Jan Ubels (7e M55+)
1:21:33 Jan Hiemstra
1:27:30 Klaas Molema
1:35:49 Ina van Es (incl. tijd 40 sec sanitaire stop)

20/10 Monnikenloop Schiermonnikoog 10,2k
52:17 Ben Scholte (4e M55+)
53:20 Bert-Jan Bussemaker
1:03:48 Jessy Blauw
1:07:44 Alien Scholte
1:07:48 Annemiek Oterdoom
1:12:06 Janny Bonder

20/10 Teutolauf 29k
2:45:12 Adrian Wadham
2:46:32 Hans Eeltink
2:46:32 Bert Geertsema
2:48:10 Albert Heikens
2:48:10 Harry Wolters
2:55:29 Alleid Busser
3:11:33 Peter van Ooijen
3:30:26 Sjaak Schipper

20/10 Waldlauf 12,2k
1:06:59 Altjo tolner
1:08:56 Sietse houwen

20/10 Jedermannlauf 6,0k
28:27 Thies Eeltink

20/10 Rabo Ekensteinloop 10K
43:49 Eric Weernink

14/10 4mijl van Groningen 6,4k
23:37 Henk Olijve
24:47 Robin Honebecke
26:27 Ronald Meijboom
28:46 Douwe Iedema
28:46 Adrian Wadham
29:22 Paul Terpstra
29:59 Altjo Tolner
30:37 Chistiaan Hutteman
30:39 Marieke van den Brink
31:15 Hermen Grasman
32:36 Folkert van der Meer
32:40 Hendrik Bakker
34:32 Ina van Es
35:17 Maria Best
39:26 Annemiek Oterdoom
40:28 Danny Nijdam
40:53 Dick Papousek
41:11 Janny Bonder

14/10 Marathon Keulen 42,2k
3:33:52 Titus Hensen
3:44:59 Eric Weernink
3:45:30 Lars Toonen

13/10 Zuidlaardermarktloop 10k
38:15 Gerald Kleiker
46:05 Jan Ubels
47:58 Jan Hiemstra
49:31 Hans Rijkee
49:48 Anita de Jong-Ubels
49:54 Bert-Jan Bussemaker
49:55 Ben Scholte
52:40 Willeke Sprenger
53:04 Gerda Broekema

6/10 MarathonZeeland 42,2k
4:54:55 Sjaak Schipper

30/9 Loch Ness Marathon 42,2k
4:47:13 Sjaak Schipper

30/9 Berlijn Marathon 42,2 k
3:57:26 Rogier Braak

29/9 Thaisner DorpsRun 21,1k
1:41:02 Sjoerd Huinink
1:46:43 Jan Ubels

22/9 Hummel ZUIDHORuN 15K
1:15:46 Jan Hiemstra

16/9 Natuurloop Meerwijk 10k
39:37 Henk Olijve (2e M55+)
40:09 Kim Meijer
45:08 Jan Doorduin
46:16 Mark Mossel
46:28 Leonard Hordijk
50:47 Altjo Tolner
51:15 Douwe Iedema
51:44 Harm Eikelenboom
58:20 Corinne Ridder

16/9 Natuurloop Meerwijk 5k
29:44 Carla Heemstra

12/8 Stortemelk Halve marathon Vlieland 21,1K
1:53:10 Jan Ubels
1:56:19 Heleen Oterdoom
2:14:31 Annemieke Stuit

12/8 Stortemelk Vlieland 10K
49:48 Hein-Peter Nauta
49:59 Jan Hiemstra
53:09 Ben Scholte
1:06:38 Alien Scholte

8/7 Lauwersoog-Ulrum 21,1K
1:25:04 Henk Olijve (1e M50+)
1:32:10 Kim Meijer
1:51:31 Jan Ubels
2:02:34 Sjaak Schipper
2:06:03 Liesbeth Post

14/7 Bovensmilde 21,1K
1.25.02 Henk Olijve
1.31.10 Gerard Mulder
1.35.28 Eric Weernink
1.41.34 Leonard Hordijk
1.44.12 Lars Toonen

30/6 Unive Stadsloop Appingedam 10K
47:59 Jan Hiemstra
48:53 Rino Janssen
49:31 Peter van Ooijen
49:33 Altjo Tolner
52:40 Rudolf Land

23/6 ArtemisRun 10K
39:07 Henk Olijve
50:08 Sjaak Schipper
55:55 Anneke van der Vegt (3e V50)

23/6 3e editie DvhN TT-Run
4 laps: Heleen Oterdoom 01:39:42.03
3 laps: Jan Ubels 01:04:34.85

16/6 Asser Stadsloop 10km
48:09 Rino Janssens

16/6 9 uur van Den Haag
Sjaak Schipper 70,7 km

16/6 Slachtemarathon 42,2K
3:04:14 Chris Gerlagh
3:17:45 Gerard Mulder
3:27:37 Titus Hensen
3:29:14 Ben Timmer
3:33:29 Jan Doorduin
3:44:12 Hanneke van de Velde
3:49:17 Hermen Grasman
3:49:18 Joop Walvius
3:59:50 Adrie van Dijk
4:10:03 Harry Wolters
4:13:27 Albert Heikens
4:20:16 Johan Kamps
4:22:33 Peter van Ooijen
4:26:40 Sietze Houwen

19/5 Run van Gieten 10K
40:23 Paul Terpstra
45:26 Hanneke v.d. Velde (3e V40)

19/5 Run van Gieten 50K
6:10:30 Sjaak Schipper

17/5Nacht van Groningen 21,1K
1:22:32 Chris Gerlagh
1:23:04 Kees Groenendijk
1:26:43 Kim Meijer
1:30:01 Peter de Vries
1:32:52 Ben Timmer
1:33:32 Titus Hensen
1:35:12 Ronald Meijboom
1:37:20 Jefta van Ingen Schenau
1:41:38 Jan Hiemstra
1:42:07 Hermen Grasman
1:44:55 Hans Eeltink
1:53:10 Peter van Ooijen
1:54:14 Hans Eijkelenkamp
1:55:36 Karin Kok
1:56:57 Folkert van der Meer
1:57:06 Adriaan Kesting
2:02:17 Monique Kaper
2:02:17 Hedwin Cornelis

17/5 Nacht van Groningen 14K
1:07:39 Saffira Kiewiet
1:10:38 Jan Ubels
1:19:56 Ina van Es
1:22:10 Alf Tent

17/5 Nacht van Groningen 7K
40:15 Anna Cornelis
45:40 Geke Ploeger
45:40 Lidi Vredeveld
46:12 Janny Bonder

12/5 Hulst Marathon Zeeuwsvlaanderen
4:33:13 Sjaak Schipper

13/5 Valkema Parkstadloop Veendam 10K
39:13 Paul Terpstra
46:59 Douwe Iedema
47:58 Altjo Tolner

12/5 Stedum Stemer Omloop
37:14 Kees Groenendijk
37:29 Chris Gerlagh
37:37 Kim Meijer
39:06 Gert Jan Stroetinga
42:53 Mark van Mossel

30/4 OranjeRun Oldehove 16,1K
1:04:35 Henk Olijve
1:05:08 Kees Groenendijk
1:08:06 Paul Terpstra
1:11:16 Jan Willem Drijvers
1:14:46 Adrie van Dijk
1:16:50 Mark van Mossel

22/4 Marathon van Enschede 42,2K
3:46:07 Adrian Wadham
3:54:10 Jan Hiemstra (PR)
4:00:33 Aleid Busser

22/4 Halve Marathon van Enschede 21,1K
1:57:17 Sjaak Schipper
1:57:26 Joost Hammingh
2:11:33 Ina van Es

21/4 Natuurloop siddeburen 16.1K
1:01:36 Kees Groenendijk (2e M45+)
1:02:14 Chris Gerlagh
1:03:07 Henk Olijve (1e M55+)
1:04:50 Kim Meijer
1:11:36 Eric-Jan Weernink

21/4 Siddeburen Trimloop 10K
41:14 Ronald Meijboom
58:35 Carla Heemstra

15/4 Marathon van Parijs 42,2K
4:18:30 Sjaak Schipper

15/4 Marathon van Rotterdam 42,2K
3:07:53 Paul Terpstra
3:31:50 Ben Timmer
3:31:54 Titus Hensen
3:34:55 Jan Doorduin
3:45:28 Joop Walvius
3:45:41 Hermen Grasman
3:49:13 Jeanette Huls
4:08:32 Rudolf Land
4:09:35 Hendrik Jan Schurink
4:15:52 Johan Kamps

15/4 Marathon de Paris 42,2k
4:18:30 Sjaak Schipper

14/4 Bedumer Bosloop 10k
38:20 Kim Meijer

9/4 22e Univé Klap tot Klaploop Stadskanaal 10K
37:38 Henk Olijve
44:09 Jan Hiemstra
47:45 Eric Jan Willink
59:14 Carla Heemstra
1:05:17 Willeke Sprenger-Smit

7/4 5e RaitdaipRun Sauwerd 10K
38:05 Paul Terpstra
41:54 Ben Timmer

1/4 De 8 van Assen
30:31 Gerald Kleiker

31/3 11e Univé Astrea Run 21,1K
1:30:49 Kim Meijer
1:31:40 Ronald Meijboom

25/3 Runner Zandvoort Circuit Run 12K
1:18:53 Carla Heemstra

24/3 Univé Theo de Winterloop te Winschoten 16,1K
1:03:41 Paul Terpstra
1:24:30 Peter van Ooyen

24/3 Univé Theo de Winterloop te Winschoten 10K
1:04:19 Carla Heemstra

24/3 Leekster Lente Loop 21,6 K
1:25:06 Henk Olijve (1e M50+)
1:41:25 Hanneke van de Velde (2e V45+)
1:45:48 Hans Eeltink
1:46:10 Mark van Mossel
1:51:04 Rudolf Land

24/3 Leekster Lente Loop 12,9 K
1:14:00 Harma Eikelenboom

10/3 Halve van Haren 21,1 K
1:22:55 Kees Groenendijk (2e M45+)
1:24:33 Chris Gerlagh
1:24:38 Henk Olijve (3e M55+)
1:26:51 Paul Terpstra
1:28:27 Kim Meijer
1:34:35 Adrie Van Dijk
1:34:38 Jefta van Ingen Schenau
1:35:28 Titus Hensen
1:36:01 Jan Doorduin
1:37:26 Ronald Meijboom
1:40:23 Hanneke van de Velde (1e V40+)
1:42:43 Adrian Wadham
1:44:53 Jeanette Huls
1:58:24 Folkert van der Meer

12/2 Schoorl 21,1K
1:58:38 Henk Dröge

5/2 Helicon Asselronde Apeldoorn 27,5K
1:56:50 Chris Gerlagh
2:05:38 Paul Terpstra
2:08:40 Ben Timmer
2:13:36 Jan Dirk Doorduin
2:13:55 Adrie van Dijk
2:16:36 Ronald Meijboom
2:18:53 Douwe Iedema
2:23:27 Jeanette Huls
2:29:30 Adrian Wadham
2:31:29 Peter van Ooijen
2:34:08 Aleid Busser
2:40:39 Hein-Peter Nauta
2:41:26 Sjaak Schipper
2:51:39 Jan Hiemstra
2:51:40 Rudolf Land
2:51:46 Ina van Es

5/2 Hollander Techniek Mini-Marathon Apeldoorn 18,5K
1:31:27 Hermen Grasman
1:32:20 Bert Geertsma
1:37:54 Remko Aaten
1:44:51 Maria Best
1:44:05 Gerda Broekema
1:44:05 Annet Boekel
1:46:09 Gerald Bruins
1:51:14 Sietze Houwen
1:59:24 Carla Heemstra
2:10:34 Marga Hamming

5/2 Achmea health Centers Acht van Apeldoorn 8K
43:37 Alf Tent
54:54 Hieke Engels

15/1 Ekehaar 9e Broekstekerveldloop 8,66k
33:10 Gerald Kleiker

8/1 40e PWN Egmond Halve Marathon 21,1k
1:38:09 Hedwin Cornelis
1:47:09 Adrian Wadham
1:50:11 Aleid Busser
1:53:14 Peter van Ooijen
1:54:51 Hein Peter Nauta
2:15:51 Gijs Kort

7/1 Unive RTV Nieuwjaarsloop Stadskanaal 10k
44:51 Adrie van Dijk
56:32 Sjaak Schipper

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

Resultaten 2011

31/12 Univé Tjeerdsma Oudejaarsloop Blijham 21,1K
1:29:14 Kim Meijer
1:29:39 Gerard Mulder
1:34:11 Paul Terpstra
1:34:18 Titus Hensen
1:37:21 Joop Walvius
1:41:00 Jan Doorduin
1:41:01 Hanneke van der Velde
1:42:20 Lars Toonen
1:46:17 Jouke v.d. Meulen
1:47:31 Jeanet Huls
1:59:57 Ina Krijgsveld

17/12 8e Ameland Adventurerun 10k
48:37 Jan Hiemstra
52:05 Ben Scholte
1:05:04 Carla Heemstra
1:08:27 Alien Scholte

17/12 8e Ameland Adventurerun 21,1k
1:42:12 Adrie van Dijk
1:46:27 Adrian Wadham
1:48:00 Jan Ubels
1:49:35 Aleid Busser
1:53:14 Bert-Jan Bussemaker
1:53:28 Peter van Ooijen

26/11 Intersport Superstore Roden Cross (Norg) 8,75k
35:12 Kees Groenendijk
38:05 Kim Meijer
41:35 Albert Heikens
42:57 Jan Hiemstra
43:29 Harry Wolters
46:51 Ben Scholte
50:05 Rudolf Land
50:27 Folkert van der Meer
50:52 Maria Best
52:55 Sjaak Schipper
57:18 Aleid Busser
57:19 Adrian Wadham

20/11 28e ABN AMRO Zevenheuvelenloop Nijmegen 15K
1:09:17 Hans Rijkee
1:09:23 Diederik Vooijs
1:09:44 Gert-Jan Stroetinga
1:10:59 Jan Hiemstra
1:11:04 Adrian Wadham
1:12:46 Bert Geertsma
1:13:49 Aleid Busser
1:14:08 Bert-Jan Bussemaker
1:29:02 Anna Cornelis
1:30:25 Sjaak Schipper
1:32:50 Ina van Es
1:32:51 Rudolf Land
1:35:51 Judith Lubbes-Krikken
1:35:52 Peter de Vries
1:38:01 Carla Heemstra

19/11 Univé Sinterklaasloop Scheemda 10K
39:11 Kim Meijer
41:10 Ben Timmer

19/11 Univé Sinterklaasloop Scheemda 5K
20:00 Paul Terpstra
22:42 Leonard Hordijk

6/11 Berenloop Terschelling 42.2K
3:23:10 Albert Heikens
3:53:37 Peter van Ooijen
4:01:13 Harry Wolters

6/11 Berenloop Terschelling 21.1K
1:24:22 Henk Olijve
1:35:49 Henk Kreuze
1:38:12 Adrie van Dijk
1:41:02 Hanneke van de Velde
1:43:27 Jan Ubels
1:48:41 Aleid Busser
1:53:42 Reina Haayema
1:58:36 Maria Best
2:07:38 Anneke van der Vegt
2:17:09 Doetie Heida
2:22:50 Alien Scholte

5/11 Plantsoenloop Groningen 8K
38:03 Jan Hiemstra

42:15 Annet Boekel
45:35 Ina van Es (PR)
55:07 Willeke Sprenger

5/11 Plantsoenloop Groningen 4K
18:11 Marieke van den Brink
18:30 Sytze Tirion
18:37 Milou de Vries
18:41 Bas van Delden
19:54 Ben Timmer
21:32 Nanke van den Brink
21:45 Philip Lankhorst
21:59 Gertjan Lankhorst
22:03 Harro van Delden
23:29 Celeste Berghuis
24:00 Mareen Groenewegen
27:09 Felix de Roo

5/11 Plantsoenloop Groningen 2K
09:27 Marijn de Vroedt

5/11 Plantsoenloop Groningen 1K
03:52 Milou de Vries (4e)
04:34 Sanne Wals (10e)
04:37 Terrence Hazenberg (10e)
04:59 Marlijn Bakker (8e)

29/10 Ronde over Ried Franeker 17k
1:21:01 Adrie v.Dijk

29/10 Diepe Hel Holterbergloop 16,1km
1:18:50 Adrian Wadham
1:22:15 Aleid Busser

22/10 Monnikenloop 15k
1:14:34 Hans Eeltink
1:14:37 Bert-Jan Bussemaker
1:14:59 Bert Geertsma
1:16:00 Hans Eikelenboom
1:16:40 Remko Aaten
1:32:06 Harma Eikelenboom

22/10 Monnikenloop 10k
48:16 Adrie van Dijk (1e M55+)
52:35 Thies Eeltink
59:55 Alf Tent
1:05:12 Henny Talens
1:08:10 Judith Lubbers-Krikken

22/10 Rabo Ekensteinloop Appingedam 10k
39:46 Kim Meijer
47:38 Altjo Tolner

16/10 Amsterdam Marathon 42,2K
2:56:23 Kees Groenendijk
3:01:43 Chris Gerlagh
3:07:18 Paul Terpstra
3:42:58 Mark van Mossel
3:59:32 Hendrik Jan Schurink

16/10 Amsterdam Halve Marathon 21,1K
1:41:52 Jan Hiemstra
2:07:44 Ina van Es
2:25:41 Harma Wesselink

15/10 Teutolauf 29,5K
2:38:32 Adrian Wadham (3e M65)
2:49:51 Aleid Busser (1e V60)
3:05:32 Sjaak Schipper

15/10 Teutolauf 12k
1:05:14 Peter van Ooijen
1:07:20 Sietze Houwen
1:11:55 Anneke van der Vegt
1:28:11 Frida Houwen

15/10 Zuidlaardermarktloop 10K
38:01 Henk Olijve
39:34 Kim Meijer
40:32 Ben Timmer
41:43 Hedwin Cornelis
43:50 Cors van den Brink
44:13 Adrie van Dijk
44:59 Saffira Kiewiet
45:01 Jan Ubels
46:50 Bert-Jan Bussemaker
46:53 Altjo Tolner
47:03 Adriaan Kesting
52:49 Gerda Broekema
53:35 Leo Babtist
54:22 Corinna de Ridder
54:38 Annet Boekel
57:36 Alida Strijker
1:00:19 Hennie Wesseling
1:00:33 Anneke van Oord
1:01:03 Annemiek Oterdooorn
1:07:33 Willeke Sprenger
1:08:21 Hans Rijkee

Jeugdloop 2,2 km
8:51 Jarno Honebecke
9:11 Matthias van Burg
9:29 Milou de Vries
9:37 Thijs Nieuwenhuis
10:42 Evelien Honebecke
11:59 Sanne Wals
12:17 Marieke Jager
13:28 Terrence Hazenberg
14:26 Gea Nijenhuis
14:29 Klaas Nijenhuis

5 km
19:31 Robin Honebecke
21:47 Cas Vonk
23:34 Marieke van den Brink
23:36 Sytze Tirion
24:43 Verolien Spreen
24:56 Anna Cornelis
25:19 Rick Bruining
25:19 Sjoerd Huinink
25:20 Wilko Kiewiet
25:26 Hannah Brugge
25:27 Ingrid Huizing
25:32 Nanke van den Brink
26:26 Philip Lankhorst
28:53 Paula Kuiper
28:54 Klaas Kremer
30:30 Harma Schreuder
33:30 Jeffrey Rozema
33:41 Janny Bonder
34:01 Patrick Rozema

9/10 4mijl Groningen
24:10 Peter de Vries
24:13 Gerald Kleiker
24:28 Paul Terpstra
26:16 Eddie Walhout
26:24 Ronald Meyboom
26:32 Hedwin Cornelis
27:02 Edwin Wolfs
27:30 Douwe Iedema
27:45 Peter Silverstein
27:51 Henk Kreuze
28:39 Peter van Ooijen
28:46 Altjo Tolner
28:54 Adrian Wadham
29:39 Titus Hensen
30:14 Christien de Jong
31:09 Aleid Busser
31:11 Hendrik Bakker